Акція Вихідного Дня! Віддалене виконання перекладів

Акція Вихідного Дня! Віддалене виконання перекладів

Дуже потрібен переклад на початок робочого тижня!

З вашого дозволу, пропонуємо вам скористатися перспективою отримати вигоду у вихідні дні. Акція вихідного дня полягає в придбанні додаткової знижки при замовленні перекладу тексту, статті та ін. Крім усього іншого - нотаріальний переклад документів або проставлення штампа Апостиль на довідках і свідченнях. Тільки в тому випадку, якщо це замовлення ви оформите з п'ятниці по понеділок включно.

безсумнівно, вся обробка, підрахунок, отримання і зворотний відповідь за завданнями буде проводитися дистанційно. наше Бюро перекладів Антаріо М, ще до всього іншого, дотримується всіх правила карантинної життя. Відверто кажучи, це забезпечує вам безпечну подачу заявок на всі перекладацькі та юридичні послуги.

Акція вихідного дня:

перше - зробіть замовлення по телефону 0502572671, електронною поштою antariom.perevod@gmail.com або іншим месенджер, прив'язаному до телефону.
Друге - відправте оригінал документа новой почтой нам на відділення (тільки при необхідності мати живий екземпляр).
третє - проплатити половину від прорахованою суми за виконання послуг, яка, таким чином, буде вважатися передоплатою.

При виконанні всіх цих пунктів, отримуєте додаткові 10% до загальних -10%, наданих в звичайні дні. У загальній сумі вийде - мінус 20% від загальної вартості замовлення перекладу або апостиля.

Чому саме у вихідні дні!?

Як це буває, до кінця тижня люди починають замислюватися, може щось не встигли або упустили. І, як зазвичай це відбувається, в кінці кінців завжди забуваються про особисті питаннях. Точніше кажучи, подати документи в наше агентство на апостиль та нотаріальний переклад. Таким чином, для таких моментів ми й установили Акцію вихідного дня.

Бюро перекладів Антаріо М розташовується в Подільському районі Києва, недалеко від метро «Контрактова площа». До нас можна звернутися з проханням про дистанційне оформленні замовлення, якщо немає причини для відвідування офісу. Тексти різних тематик можливо переслати на вайбер або на емейл. А документи - на відділення нової пошти.

Словом, наші менеджери отримають ваші заявки, опрацюють замовлення за підрахунками вартості роботи та строками виконання. Уявіть собі, наші тарифи настільки комфортні, що вас обов'язково все влаштує і будете звертатися ще.

Бюро перекладів Антаріо М, Поділ оточує своїх Замовників турботою і переживає за їх безпеку.