Акція Вихідного Дня! Віддалене виконання перекладів

Акція Вихідного Дня! Віддалене виконання перекладів

Дуже потрібен переклад на початок робочого тижня!

З вашого дозволу, пропонуємо вам скористатися перспективою отримати вигоду у вихідні дні. Акція вихідного дня полягає в придбанні додаткової знижки при замовленні перекладу тексту, статті та ін. Крім усього іншого - нотаріальний переклад документів або проставлення штампа Апостиль на довідках і свідченнях. Тільки в тому випадку, якщо це замовлення ви оформите з п'ятниці по понеділок включно.

безсумнівно, вся обробка, підрахунок, отримання і зворотний відповідь за завданнями буде проводитися дистанційно. наше Бюро перекладів Антаріо М дотримується всіх правила карантинної життя. Відверто кажучи, це забезпечує вам безпечну подачу заявок на всі перекладацькі та юридичні послуги.

Акція вихідного дня:

перше - зробіть замовлення по телефону 0502572671, електронною поштою antariom.perevod@gmail.com або іншим месенджер, прив'язаному до телефону.
Друге - відправте оригінал документа новой почтой нам на відділення (тільки при необхідності мати живий екземпляр).
третє - проплатити половину від прорахованою суми за виконання послуг.

При виконанні всіх цих пунктів, отримуєте додаткові 10% до загальних -10%, наданих в звичайні дні. У загальній сумі вийде - мінус 20% від загальної вартості замовлення перекладу або апостиля.

Чому саме у вихідні дні!?

Як це буває, до кінця тижня люди починають замислюватися, може щось не встигли або упустили. І, як зазвичай це відбувається, в кінці кінців завжди забуваються про особисті питаннях. Точніше кажучи, подати документи в наше агентство на апостиль та нотаріальний переклад. Для таких моментів ми і встановили Акцію вихідного дня.

Бюро перекладів Антаріо М розташовується в Подільському районі Києва, недалеко від метро «Контрактова площа». До нас можна звернутися з проханням про дистанційне оформленні замовлення, якщо немає причини для відвідування офісу. Тексти різних тематик можливо переслати на вайбер або на емейл. А документи - на відділення нової пошти.

Наші менеджери отримають ваші заявки, оброблять замовлення і нададуть підрахунки роботи і терміни їх виконання. У нас настільки невеликі тарифи, що вас обов'язково все влаштує і будете звертатися ще. Бюро перекладів Антаріо М, Поділ оточує своїх Замовників турботою і переживає за їх безпеку.