15-ти річний Ювілей у Бюро Перекладів Антаріо М

15-ти річний Ювілей у Бюро Перекладів Антаріо М

Дорогі наші Замовники, спасибі вам величезне, що Ви у нас є!

Подумати тільки, у Бюро перекладів Антаріо М ювілей! треба думати, що всі ці 15 років ми присвятили досить цікавій роботі - перекладацької діяльності. тексти, які ми переводили, допомагали вам зрозуміти сенс договорів, які вами підписувалися. Так само довіреностей, виписаних на різні довірчі і юридичні дії. Наукові статті, написані вами, з нашим перекладом були опубліковані в міжнародних виданнях.

Технічні переклади інструкцій по експлуатації допомогли правильній установці кондиціонерів, витяжок і промислової вентиляції. Медичні переклади паспортів до захисних масок для обличчя, посібників користувача до ШВЛ. Крім того, супровідних листів зі складом антисептиків для рук. Власне кажучи, дані роботи могли допомогти в цьому році багатьом людям захистити свої життя.

але, найбільшими досягненнями за ці роки ми вважаємо переклади літератури і філософських книг. Більш того, подарункових тематичних буклетів, на яких вказано, що перекладацький супровід здійснювало «Антарио М».

так само, ми не забуваємо про тих наших замовників, для яких проставляли Апостиль на документах. Здійснювали консульську легалізацію і звичайні, стандартні переклади свідоцтв та довідок. Здавалося б, що це не значна праця. Але багатьом чоловікам і жінкам ми допомогли закріпити любов, з'єднати сім'ї і знайти гідну роботу.

Щиро сказати, пройшло багато часу з дня заснування, кілька світових економічних і політичних криз. але, нашій компанії вдалося пройти цей складний і довгий шлях і стати лідером своєї галузі. Тепер важливо правильно підійти до організації подальшої трудової діяльності і якості послуг, що надаються. Що буде сприяти розвитку та відзначення чергового багаторічного ювілею підприємства. Безперечно, це виконує важливу роль, що впливає на позитивний імідж організації на перекладацькому ринку.

Окрему подяку приносимо нашому колективу, всім штатним перекладачам і фріланс, які наближали ювілей бюро перекладів. Само собою зрозуміло, менеджерського складу за відданість, відмінну роботу і прагнення до розвитку.

Нам дуже приємно приймати багато добрих і позитивних поздоровлень!

Ваше Бюро перекладів Антаріо М, Київ!