завантажувач зображень

Надішліть нам повідомлення

* - позначати поля обов'язкові для введення.

Про нас

Бюро перекладів «Антаріо М» - це компанія, яка спеціалізується на наданні перекладацьких і лінгвістичних послуг, включаючи найскладніші юридичні переклади, інструкції технічного характеру, а також цікаві художні твори. Додаткові наші послуги, супроводжуючі документи - нотаріальне завірення, Апостиль, консульська легалізація та пересилання готових документів нашим замовникам по країні і за кордон. Наші клієнти - тисячі вдячних сімей, великі підприємства, виробники з регіонів, а також організації, діючі на території всієї України і на міжнародному рівні.

ШВИДКИЙ ПЕРЕКЛАД

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ

ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

НОТАРІАЛЬНЕ ЗАСВІДЧЕННЯ ПЕРЕКЛАДУ

Поширені питання

Наша компанія «Антарио М» спеціалізується на наданні перекладацьких і лінгвістичних послуг, включаючи нотаріальне засвідчення, проставлення штампа апостиль і письмових перекладів інструкцій технічного характеру, а також пересилання готових документів нашим замовникам всередині країни і за кордоном. Наші клієнти - великі підприємства, виробники з регіонів, а також організації, діючі на території всієї України і на міжнародному рівні.

Завдяки хорошій якості виконання наших обов'язків і стабільному вдосконалення нашої фірми, ми стали відомою, ефективної і надійної обслуговуючим спільнотою. керівники бізнесу, колеги, а також партнери цінують наш сервіс і очікують від нас якісного обслуговування. Щоб зберегти цю репутацію, ми вирішили впровадити внутрішню систему менеджменту ефективності та регулювання термінів. Це повинно допомогти нам зберегти позиції і поліпшити проведення ваших замовлень.

Ціни Ви можете знайти на сторінці “Ціни

Пн – Пт: з 9:00 до 18:00

Сб – з 9:00 до 14:00

Обов'язково при заповнення форми намагайтеся вказати все найважливіше.

В полі “ім'я” – вкажіть Ваше ім'я, як нам до Вас звертатися.

В полі “по електронній пошті” – вкажіть Вашу електронну адресу. По ньому ми будемо спілкуватися і дізнаватися деталі, висилати докумети.

В полі “Мова перекладу” виберете ту мову який потрібно перевести.

В полі “повідомлення” обов'язково вкажіть Ваш номер телефону, що переводити, всі деталі і послуги в яких ми б Вам могли допомогти.

*– позначати поля обов'язкові для введення даних.

Наші нагороди

Ви можете подивитися наші досягнення

  • БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ АНТАРІО М - "ПІДПРИЄМСТВО РЕГІОНУ - 2012"
  • МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЙТИНГ «ЛІГА КРАЩИХ»
  • Бюро перекладів Антаріо М (агентство перекладів, центр перекладів) визнано як «Підприємство року 2012
  • БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ «АНТАРІО М» - КРАЩА КОМПАНІЯ ГАЛУЗІ 2012-2013
  • «TOP 9 - тільки професіонали »вручили Сертифікат бюро перекладів« Антаріо М »
Відгуки
""Бетон Комплекс" висловлює свою подяку за допомогу перекладачів у роботі з іноземними клієнтами."
"Лабораторія Иннотек Інтрнасіональ висловлює свою вдячність і подяку за надання послуг в перекладі текстів"
"Акціонерне товариство "Українська автомобільна корпорація" вирожает Вам свою подяку і вдячність за плідну сотруднічевство, за окозаніе допомоги та послуг з перекладу текстів і документів. "
Попередній
наступного