БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.Підприємство регіону - 2012

Міжнародний Економічний Рейтинг «Ліга Кращих» в черговий раз звітує про закінчення рейтингування підприємств в номінації «Підприємство регіону – 2012».

Підприємство «Антаріо М» (бюро перекладів, центр перекладів) зайняло «19» місце (Київ) по напрямку діяльності «Секретарські послуги, послуги з перекладу та експедиторська робота» (КВЕД 74.83.0).

Оцінка та ранжування проводяться виключно на підставі емпіричних методів аналізу, тобто на підставі цифр та фактів, що повністю виключає критерії типу «опитування споживачів» і вплив «людського фактора». Рейтинг має власні нагороди. Отримати їх можуть виключно підприємства переможці та їх співробітники, які потрапили в ТОП-50.
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АНТАРІО М"

Завершено загальнодержавне безкоштовне рейтингування підприємств України за результатами обробленого 2011-2012 року.

На основі науково обґрунтованої статистичної методології зваженого ранжирування підприємств "Антаріо М" (бюро перекладів, агенція перекладів, центр перекладів) займає:
- 7-е місце у Києві (КВЕД 74.85.0 "Надання секретарських послуг та послуг з перекладу ") по сумі місць 5-ти номінацій фінансово-господарської діяльності;
- 13-е місце в Україні (КВЕД 74.85.0 "Надання секретарських послуг та послуг з перекладу") по сумі місць 5-ти номінацій фінансово-господарської діяльності.

Бюро перекладів «Антаріо М» рік за роком якісно виконує свою роботу і надає величезну кількість послуг: письмові переклади, усні переклади, Апостиль, проставляння штампу Apostille, легалізацію документів в консульствах, витребування документів та багато що інше.
Міжнародний Економічний Рейтинг "Ліга кращих"

Бюро перекладів Антаріо М (агенція перекладів, центр перекладів) визнане як "Підприємство року 2012", згідно представленої звітності, наданої в Державні органи статистики України.

Підприємство "Антаріо М" (бюро перекладів, центр перекладів) зайняло "16" місце в масштабах України серед малих підприємств (кількість працівників від 5 до 10 осіб) по напряму "Надання секретарських послуг та послуг з перекладу" (КВЕД 74.85.0).

За результатами Міжнародного Економічного Рейтингу "Ліга кращих", буде проводиться ІХ Міжнародний бізнес - саміт Лідерів економіки трьох країн Німеччини, Росії і України, на який запрошено керівництво бюро перекладів Антаріо М.
Бюро перекладів «Антаріо М» - Краща Компанія Галузі 2012-2013

«ТОП 9 - Тільки Професіонали» вручили Сертифікат бюро перекладів «Антаріо М» (агенція перекладів, центр перекладів) в якому вказано, що ми Краща Компанія Галузі 2012-2013.

Бюро перекладів Антаріо М спеціалізується на письмових та усних перекладах: переклад стандартних документів, переклад технічних текстів, переклад медичних текстів, переклад юридичної документації, переклад художніх книг, переклад фільмів, переклад на вебінарах, переклад на семінарах, переклад рукописних текстів, нотаріальне засвідчення перекладів, засвідчення печаткою бюро, легалізація документів, Апостиль, Apostille, консульська легалізація, верстка, сканування та багато іншого.
Міжнародний Економічний Рейтинг "Ліга кращих" відмітив Бюро перекладів "Антаріо М" - "Підприємство року 2012".

Згідно наданої звітності, яку надало наше підприємство в Державні органи статистики України, Бюро перекладів Антаріо М (агенція перекладів, центр перекладів) визнане як "Підприємство року 2012".

Підприємство «Антаріо М» (бюро перекладів, центр перекладів) зайняло "16" місце в масштабах України серед малих підприємств (кількість працівників від 5 до 10 осіб) по напряму "Надання секретарських послуг та послуг з перекладу" (КВЕД 74.85.0).

Враховуючи ці досягнення, Міжнародний Економічний Рейтинг "Ліга кращих" нагороджує Бюро перекладів "Антаріо М" відповідною відмінністю "Зірка "Підприємство року 2012".
Страницa:   1   2   3   4