БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Отримання повторних свідоцтв у РАЦСах України

Ми продовжуємо витребування документів (отримання повторних документів) у РАЦСах України.


Тепер ми пропонуємо цю послугу не тільки в Києві або у великих обласних містах України, а й у районних центрах, у маленьких містечках, селищах міського типу, а також у селах України.

При наявності нотаріального доручення представник нашого бюро перекладів відряджається в будь-який з регіонів України та вирішує завдання, яке поставлене перед ним. 

Термін виконання цієї послуги від 1 до 5 роб. днів, в залежності від територіального розташування РАЦСу.

При відсутності нотаріального доручення, тобто власник документу знаходиться за кордоном та не може потрапити в Українське консульство для оформлення доручення, або інші причини, за якими власник не може оформити доручення для витребування документів, наше бюро перекладів може отримати повторні документи, але вже в термін - 1 календарний 
місяць.

Наша робота підтверджується не тільки словами, але й фото з тих місць, де були витребувані документи (отримані повторні документи).
 
Так, 17 вересня 2013 року наш представник побував у м. Миронівка, це 109 км. від Києва. Перед ним стояло завдання отримати повторне свідоцтво про народження, видане в радянський час в одному із селищ цього району. Документ був отриманий та успішно поданий у подальші інстанції для проходження легалізації.

 Миронівка на диво приємне, затишне та маленьке містечко. Як кажуть місцеві, воно було засноване ще в середині 17 сторіччя і взяло свою назву від імені козака Мирона. У цьому місті живуть і працюють дуже доброзичливі та працелюбні люди.

Звертайтеся до нас і Бюро перекладів «Антаріо М» допоможе всім у 
отриманні повторних документів (витребуванні документів) в РАЦСах України, якщо у Вас немає можливості зробити це самим. 

Окрім отримання повторних документів наше бюро перекладів надає такі послуги:
- проставляння штампу Управління юстиції
- нотаріальне засвідчення перекладів
- засвідчення перекладів агенцією перекладів
- легалізація документів
- консульська легалізація документів
- письмові переклади
- усні переклади
- редагування перекладів
та інше