БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Підприємство регіону - 2012

Міжнародний Економічний Рейтинг «Ліга Кращих» в черговий раз звітує про закінчення рейтингування підприємств в номінації «Підприємство регіону - 2012».

Підприємство  «Антаріо М» (бюро перекладів, центр перекладів) зайняло «19» місце (Київ) по напрямку діяльності «Секретарські послуги, послуги з перекладу та експедиторська робота» (КВЕД 74.83.0).

Оцінка та ранжування проводяться виключно на підставі емпіричних методів аналізу, тобто на підставі цифр та фактів, що повністю виключає критерії типу «опитування споживачів» і вплив «людського фактора». Рейтинг має власні нагороди. Отримати їх можуть виключно підприємства переможці та їх співробітники, які потрапили в ТОП-50.

 Бюро перекладів Антаріо М - це агенція, що надає послуги в сфері перекладів текстів та документів, а також усні переклади  та проставляння штампу Апостиль. У нашому бюро перекладів (агенції перекладів) Ви можете отримати професійний переклад, відредаговані тексти, а також оформлення перекладів документів та текстів максимально наближене до оригіналу.

Письмовий переклад: технічний переклад, юридичний переклад, медичний переклад, літературний переклад, переклад художньої літератури, переклад статутних документів, переклад особистих документів (свідоцтв, довідок з місця роботи, паспортів, дипломів, атестатів та ін), переклад особистої переписки, як в паперовому, так і on-line вигляді, переклад ділової переписки, як в паперовому, так і on-line вигляді, переклад слайдів, переклад етикеток, переклад сайтів, переклад газетних та журнальних статей і багато іншого.


Додаткові послуги: нотаріальне засвідчення перекладів документів, консульська легалізація документів, витребування документів, отримання повторних документів, витребування та отримання повторних документів по Росії, витребування та отримання повторних документів по СНД, отримання довідок про несудимість, сканування малюнків та креслень, верстка та дизайнерська робота і багато іншого.


У нашому Бюро перекладів діють постійні знижки - 3%, 5%, 10%, які підкріплюються дисконтною карткою.