БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Львів. Витребування документів та легалізація

Перед нашим бюро перекладів "Антаріо М" стояло завдання отримати повторне свідоцтво про народження у Львові.

 

Львів - одне з найкрасивіших міст України.  На пагорбі, що височіє над округою була побудована фортеця, названа Високим Замком, з якого відкривається чудова панорама сучасного Львову. В XV-XVIII ст. багатонаціональний Львів був найважливішим містом південно-східної частини Речі Посполитої.

Тут жили українці, поляки, запрошені ще Данилом Галицьким німці (що домінували до ХVI ст.) та вірмени, євреї (вже у XVI ст. що складали чверть міського населення). В середні сторіччя було закладено безліч споруд старого міста, які (нехай і в перебудованому вігляді) формують дивовижний архітектурний вигляд історичного центру Львова, що не має аналогів в Україні і в 1998 р. включений в Список світової культурної і природної спадщини ЮНЕСКО. Чи не за кожною будівлею центральної частини міста своя багата історія створення та існування. Упродовж своєї історії Львів був та є найважливішим науковим і культурним центром незалежної України.

Замовник, знаходячись в іншій країні поставив перед нами мету витребувати документ та легалізувати  в Управлінні  юстиції у Львові, для подальшого проставляння штампу Апостиль. Це завдання необхідно було вирішити в найкоротший термін. Для цього у Львів був відряджений наш менеджер по роботі з документами, витребуванням документів. Правда, для витребування документу необов'язково виїжджати в яке б то не було місто України. Це можна зробити також дистанційно. Але в нашому випадку, обмін документу необхідно було здійснити за один день.

Що і зробив співробітник нашого бюро перекладів 29 січня 2013 року. Цього дня йому вдалося отримати повторне свідоцтво про народження, а також зробити легалізацію вже нового свідоцтва, в Управлінні юстиції у Львові. Уся подальша процедура проставляння штампу Апостиль проходила вже в Києві.

Для виконання поставленого завдання, а саме витребування документу в найкоротші терміни, потрібне головне - доручення від Замовника.

Вартість витребування документу, а також легалізації в обласному Управлінні Юстиції за місцем видачі документу від 1500,00 грн., залежно від населеного пункту України, де буде взятий повторний документ.


Термін  виконання  - від 2-х до 5-ти робочих днів.

Якщо немає можливості оформити доручення  у нотаріуса, тоді здійснити цю процедуру в стислі терміни не можливо.

Термін виконання без доручення - один календарний місяць.

Вартість  такої послуги - 850,00 грн.

Також в нашому бюро перекладів (центрі перекладів) Ви можете замовити послуги витребування документів в країнах СНД.

Вартість від 250 євро.