БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Бюро перекладів Антаріо М, що в Києві на Подолі асоціюється з виконанням письмових юридичних та технічних текстів, навіть із терміновим Апостилем.


Нововведення в проставленні штампу Апостиль

Відходить у минуле час черг та записів на папірцях, відходить у минуле топтання під кабінетом на подачу документів на Апостиль. І вже точно йде в минуле сама знайома до болю фраза в чергах - «Я стояла!».

Департамент нотаріату та банкрутства при Міністерстві юстиції України, який має право проставлення штампу Апостиль, впровадив європейську практику прийому документів. Замість звичайного бюрократичного кабінету, тепер сучасний сервісний центр.

Спрощений прийом громадян та прийом документів. Замість звичайної живої черги з штовханням, тепер стоїть термінал з сучасним і доступним табло, на якому можна без зусиль вибрати певну послугу та кількість документів для подачі. Термінал сам визначає номер вашої черги і вікно подання документів. Це значно прискорило процес перевірки документів та проставлення штампу Апостиль.

У зв'язку з цим збільшилася кількість прийомних днів в тиждень, зараз документи можна подавати і в четвер і п'ятницю. А термін видачі документів значно скоротився.

Це радує. Й, не дивлячись на те, що в Україні важкі політичні та економічні часи, з гордістю та впевненістю можна сказати, що наша країна йде в правильному напрямку.

Бюро перекладів «Антаріо М» надає своїм постійним й тим, що вперше прийшли в нашу компанію Замовникам основні та супутні послуги: письмові та усні переклади, переклади документів та текстів, нотаріальне засвідчення перекладів, засвідчення перекладів штампом бюро перекладів, перевірка перекладів, що зроблені самим Замовником, легалізація документів, проставлення штампу Апостиль, легалізація документів в посольствах і багато іншого.

Бюро перекладів «Антаріо М» Київ
(044) 599-52-90