БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Королівство Таїланд - до початку ХХ ст. було державою Сіам. Державна мова - тайська. Правда, в деяких громадах, де знаходяться етнічні народи, зустрічаються малайська, китайська, кхмерська, хмонгська (один з діалектів лаоської) і в'єтнамська мови.

Бюро перекладів Антаріо М пропонує послуги письмового перекладу з тайської мови. В основному до нас звертаються з перекладами свідоцтв про шлюб. У країні людей, вихованих на Камасутрі, пронизане любов'ю навіть повітря. Тому багато жінок виходять заміж за тайських чоловіків.

У тайській мові є одна особливість - деякі слова або назви пишуться по-різному, але читаються однаково, такі мовні можливості. Варто прибрати одну букву зі слова, і воно буде написано по-іншому, але за правилами читання, читатися, як і раніше. Таким чином, при перекладі цих різних слів по написанню, значення їх українською або російською мовою буде однакове.
читать>>

Бюро перекладів «Антаріо М» вітає всіх з наступаючим НОВИМ РОКОМ!

Ось і минає 2013 рік, у ньому було стільки яскравих і барвистих подій, у кожного свої. Але не варто сумувати, адже на зміну приходить більш яскравий рік - СИНЬОГО КОНЯ. А Кінь, як відомо, стрімкий та енергійний, і тому 2014 рік буде цікавим та динамічним. А ще, Кінь дуже любить трудоголіків та людей, що поважають почуття свободи. Тому він здатний всім допомагати і підтримувати, особливо тих, хто буде прикладати максимум зусиль.

Бюро перекладів «Антаріо М» зобов'язується також в 2014 році прикладати максимум зусиль для забезпечення Замовників професійними та якісними послугами: послугами з перекладів текстів і документів; послугами з надання усних перекладів; послугами за засвідчення перекладів документів; послугами з проставлення штампу Апостиль; послугами з витребування документів та багато іншого.
читать>>

Нашим бюро перекладів виконане ще одне завдання з витребування документів. Менеджеру по роботі з документами необхідно було отримати повторне свідоцтво про народження. Власник документу народився у невеликому містечку в 130 км. від Києва - Таращі.

Таращу, як населений пункт було засновано у 1709 р., а статус міста отримав у 1722 році. Сучасна Тараща - це районний центр, яка площею всього лише 37 кв.м. Населення близько 14 тис. осіб. Містечко невелике і в ньому більшість маленьких приватних будиночків. При відвідуванні цього міста, з'являється відчуття, що потрапляєш в далеке радянське минуле. Але справа не в цьому. Справа в тому, що в міру своєї зайнятості й не завжди обізнаності, власник документу не може особисто бути присутнім при отриманні повторного документа в тому місті, де він народився.

В такому випадку приходить на допомогу Бюро перекладів «Антаріо М». Менеджер по роботі з документами відряджає представника бюро перекладів «Антаріо М» для виконання поставленого завдання.
читать>>

30 вересня відзначається Міжнародний День перекладача, який засновано в 1991 році Міжнародною федерацією перекладачів (FIT).

З розвитком людства почали з'являтися різні види мовної діяльності людини - письмо, читання, говоріння, слухання, переклад. В ході всіх розвитків утворилася Наука про переклад, яка досліджує особливий вид мовної діяльності - переклад.

ПЕРЕКЛАД - засіб взаємного зближення народів.

Бюро перекладів Антаріо М безпосередньо бере участь у зближенні народів, так як багато років займається перекладацькою діяльністю. Це й письмові переклади, усні переклади, переклади текстів та документів, переклади етикеток та вирізок, переклади статей з газет та журналів, переклади сайтів та відео, переклади технічних інструкцій та керівництв з експлуатації і багато іншого.
читать>>

Ми продовжуємо витребування документів (отримання повторних документів) у РАЦСах України.

Тепер ми пропонуємо цю послугу не тільки в Києві або у великих обласних містах України, а й у районних центрах, у маленьких містечках, селищах міського типу, а також у селах України.

При наявності нотаріального доручення представник нашого бюро перекладів відряджається в будь-який з регіонів України та вирішує завдання, яке поставлене перед ним. Термін виконання цієї послуги від 1 до 5 роб. днів, в залежності від територіального розташування РАЦСу.

При відсутності нотаріального доручення, тобто власник документу знаходиться за кордоном та не може потрапити в Українське консульство для оформлення доручення, або інші причини, за якими власник не може оформити доручення для витребування документів, наше бюро перекладів може отримати повторні документи, але вже в термін - 1 календарний місяць.
читать>>

Видання «Літопис освіти та науки України» - це книга спілкування між українськими освітянами та науковцями, своєрідний клуб знань і передового досвіду, де кожен ділиться своїми напрацюваннями, досягненнями та новаторськими ідеями. Це видання - одна з унікальних книг, яка засвідчить багату історію української наукової та педагогічної думки. В ній розміщені матеріали про досягнення нашої країни в царстві науки і освіти, які нічим не поступаються іншим країнам світу.

Перекладацьку підтримку видання здійснювало бюро перекладів «Антаріо М». У книзі представлені матеріали українською, англійською та німецькою мовами. Переклад з української мови на англійську та німецьку мови робили наші штатні перекладачі. У процесі перекладу текстів книги були максимально докладені зусилля для того, щоб зарубіжні читачі правильно сприймали інформацію та склали позитивне враження про українську освіту.

Бюро перекладів Антаріо М одне з розвинутих агенцій на території України, що займається перекладацькою діяльністю. У трудову діяльність входять письмові та усні переклади з і на 50 мов світу. Переклади документів супроводжуються нотаріальним засвідченням, а також проставлянням штампу Апостиль (Apostille).
читать>>

Міжнародний Економічний Рейтинг «Ліга Кращих» в черговий раз звітує про закінчення рейтингування підприємств в номінації «Підприємство регіону - 2012». Підприємство «Антаріо М» (бюро перекладів, центр перекладів) зайняло «19» місце (Київ) по напрямку діяльності «Секретарські послуги, послуги з перекладу та експедиторська робота» (КВЕД 74.83.0).

Бюро перекладів Антаріо М - це агенція, що надає послуги в сфері перекладів текстів та документів, а також усні переклади та проставляння штампу Апостиль. У нашому бюро перекладів (агенції перекладів) Ви можете отримати професійний переклад, відредаговані тексти, а також оформлення перекладів документів та текстів максимально наближене до оригіналу.

Письмовий переклад: технічний переклад, юридичний переклад, медичний переклад, літературний переклад, переклад художньої літератури, переклад статутних документів, переклад особистих документів (свідоцтв, довідок з місця роботи, паспортів, дипломів, атестатів та ін), переклад особистої переписки, як в паперовому, так і on-line вигляді, переклад ділової переписки, як в паперовому, так і on-line вигляді, переклад слайдів, переклад етикеток, переклад сайтів, переклад газетних та журнальних статей і багато іншого.
читать>>

Надамо допомогу в реєстрації у державному Реєстрі прав на нерухоме майно при (первинної) реєстрації об'єктів нерухомості. Вносимо інформацію про об'єкт до державного Реєстру прав на нерухоме майно при реєстрації об'єктів нерухомості. Надаємо допомогу в отриманні технічного паспорту в Бюро технічної інвентаризації.

Реєстрація об'єктів нерухомості передбачена Законом України від 1 липня 2004 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно - єдина державна інформаційна система, що містить відомості про права на нерухоме майно - земельні ділянки, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення, а також про об'єкти та суб'єктів цих прав.
читать>>

Страницa:   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13

Бюро перекладів Антаріо М, Київ - письмові переклади з вигодою для Вас. Після закінчення призначеного терміну Ви будете мати переклад хорошої якості зі сприятливою ціною для вашого гаманця.

Резюме: 11 років стабільної роботи на ринку послуг України. 10-ки нагород та подяк за працю наших перекладачів. Кваліфікований штат менеджерів і перекладачів завжди готових допомогти з виконанням вашого замовлення. 2 офіси на території України - в Києві та Кривому Розі.

Зручність: Подача заявок на переклад в зручній для Вас формі (сайт, емейл, телефоном). Допомога в прорахунку вартості перекладу і терміну виконання. Зворотній доставка перекладу (емейл, нова пошта, скайп) або отримання нотаріальних перекладів в нашому офісі. Зручний для Вас режим роботи нашого бюро перекладів.

Послуги: 20 видів послуг - все необхідне, що пов'язано з перекладами та документами. 50 освоєних мов, з якими ми працюємо і здійснюємо письмовий переклад. Проставлення штампу Apostille та легалізація в Консульських службах. Різні цінові пропозиції з перекладу текстів і оформлення документів.

Ми працюємо для вас!