БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


29 травня 2015 в українських школах звучить останній дзвоник. Це величезне свято для школярів. Правда, погода в Києві не радує, але посмішки дітей та море красивих букетів опромінюють цей похмурий день. Вітаємо від всієї душі та бажаємо набратися сил влітку для наступного навчального року.
Бюро перекладів Антаріо М, Київ
читать>>

Сьогодні, 28 травня, Азербайджан відзначає - День Республіки! Вітаємо та бажаємо добре відзначити! А ми пропонуємо послуги письмового перекладу на азербайджанську мову особистих документів, судових документів, статутних документів та багато іншого. Приходьте!
Бюро перекладів Антаріо М, Київ

читать>>

Сьогодні день народження Джеймі Олівера. Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б про нього не чула, про його мистецтво готувати та своєю унікальною культурою подачі страв. Ми приєднуємося до всіх привітань, які будуть звучати сьогодні на його адресу. А ми нагадуємо, що Ви можете звернутися до нас за допомогою в перекладі будь-якого рецепту, який Вас зацікавив.
Бюро перекладів Антаріо М, Київ
читать>>

Адже тепер штамп Апостиль можна проставити практично на всіх документах, вірніше на нотаріально засвідчених копіях документів. Для більш надійного захисту конституційних прав фізичних та юридичних осіб при розгляді справ у закордонних інстанціях, Міністерство юстиції України розширило перелік нотаріально оформлених офіційних документів, на яких проставляється штамп Апостиль.

Цю інформацію можна дізнатися з наказу, який спільно підписали Міністерство закордонних справ України, Міністерство освіти і науки України та Міністерства юстиції України від 13 серпня 2014 року № 341/934/1335/5 «Про внесення змін до Правил проставлення Апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав», який набрав чинності з 22 серпня 2014 року.

Будь-яку інформацію з цього приводу можете дізнатися в нашому бюро перекладів «Антаріо М», ми й підкажемо й допоможемо, й Апостиль проставимо.
читать>>

Шановні нотаріуси, з якими ми співпрацюємо, та нотаріуси, з якими ми можливо будемо співпрацювати, співробітники бюро перекладів «Антаріо М» вітає вас з професійним святом - Днем нотаріату України!

Цей день є свідченням довгоочікуваного визнання діяльності нотаріуса державою, значенням підняття ролі нотаріату в суспільному житті незалежної держави. Бажаємо вам процвітання й подальших професійних успіхів у розвитку України!

Офіційно День нотаріату був встановлений тільки в 2010 році, який став відзначатися 2 вересня по першому прийнятому Закону незалежної України «Про нотаріат» від 2 вересня 1993 року. В перші роки незалежності, коли правова реформа тільки-тільки починалася, цей Закон забезпечував порядок проходження та оформлення документів на нормативних правилах, прописаних у ньому. Такий порядок необхідний для активізації та удосконаленні захисту прав та законних інтересів громадян України як у себе в країні, так і за кордоном. Бюро перекладів «Антаріо М» Київ довгі роки співпрацює з нотаріусами з оформлення документів та засвідчення перекладів документів.
читать>>

Перекладемо БЕЗКОШТОВНО епікризи та мед. висновки. Звертайтеся до нас у будь-яку добу тижня, та ми допоможемо перекласти медичний епікриз на будь-яку мову держави, яка згодиться допомогти відновленню здоров'я наших поранених солдатів.

В наш такий нелегкий час медичні співробітники України кожний день здійснюють подвиг та рятують життя хлопців, які були поранені під час бойових подій. Але, не у будь-яких випадках наші лікарі в змозі допомогти. Необхідна допомога європейських та ізраїльських медиків.

Ми, бюро перекладів «Антаріо М», бажаємо внести свій вклад у спасіння життів українських хлопців.
Запам'ятайте телефон й дзвоніть!!!
(044) 599-5290
050-2572671
читать>>

У далекому 1991 році українці обрали свій шлях - шлях незалежної держави. Майже одноголосно (90,3%) мешканців України проголосували на Референдумі за Незалежність України. Це були складні, небезпечні та не зрозумілі часи, які дали людям можливість розібратися у своєму виборі життєвого шляху та з впевненістю дивитися у майбутнє.

Наш колектив бюро перекладів «Антаріо М» вітає усіх громадян України, незалежно на якій мові вони розмовляють, незалежно якої вони національності, з Великим святом - Днем Незалежності!

Найважливіше - це мир та воля! Адже за це боролися наші далекі предки та до цього завжди прагнули.

Україна - це самостійна та вільна Держава!
Давайте пам'ятати про це завжди.

З Днем Незалежності, Україно!
читать>>

Відходить у минуле час черг та записів на папірцях, відходить у минуле топтання під кабінетом на подачу документів на Апостиль. І вже точно йде в минуле сама знайома до болю фраза в чергах - «Я стояла!».
Департамент нотаріату та банкрутства при Міністерстві юстиції України, який має право проставлення штампу Апостиль, впровадив європейську практику прийому документів. Замість звичайного бюрократичного кабінету, тепер сучасний сервісний центр.

Спрощений прийом громадян та прийом документів. Замість звичайної живої черги з штовханням, тепер стоїть термінал з сучасним і доступним табло, на якому можна без зусиль вибрати певну послугу та кількість документів для подачі. Термінал сам визначає номер вашої черги і вікно подання документів. Це значно прискорило процес перевірки документів та проставлення штампу Апостиль.

У зв'язку з цим збільшилася кількість прийомних днів в тиждень, зараз документи можна подавати і в четвер і п'ятницю. А термін видачі документів значно скоротився. Це радує. Й, не дивлячись на те, що в Україні важкі політичні та економічні часи, з гордістю та впевненістю можна сказати, що наша країна йде в правильному напрямку.
читать>>

Страницa:   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13

Бюро перекладів Антаріо М задовольнить ваші потреби по реалізації всіх видів своєї діяльності. Кваліфіковані послуги - найкращий спосіб здійснити всі свої плани та приступити до нових проектів. Досвідчені перекладачі виконають поставлене завдання по вищому розряду.

Вам необхідно лише надати матеріал для роботи з ним, а ми вже визначимо тематику даного тексту - газетні статті, літературна, особисте листування, медична, технічна, фармакологічна, художня, езотерика, екзотика, юридична. Також є величезний досвід по нотаріальним перекладам приватних документів, таких як свідоцтва, довідки, дипломи, посвідчення і паспорта. До того ж, за запитом проставимо апостиль, Apostille або зробимо консульську легалізацію в найкоротший термін.

Ціни у нас прийнятні, сприятливі як бізнесу, так і кожній людині окремо. У багатьох випадках надається знижка, що дозволяє замовнику скористатися нашими послугами ще раз. За участі в тендерах, завжди враховуємо побажання компанії та йдемо на пристойне зниження вартості. За всіма параметрами, наша агенція найбільш відповідна для Вас.

#я #твоє #бюро #перекладів