БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Бюро перекладів Антаріо М, що в Києві на Подолі асоціюється з виконанням письмових юридичних та технічних текстів, навіть із терміновим Апостилем.


Умовною датою виникнення Києва визнано 482 м. Цього року Києву виповнюється 1533. День міста Києва щорічно відзначають в останні вихідні травня. Вітаємо столицю України з Днем народження! У ці святкові дні наш графік роботи такої: З 30 по 1 - вихідні дні, 2 червня і далі - робочі дні.
Дзвонити за будь-яких питань Ви можете по телефону - (044) 599-5290
Бюро перекладів «Антаріо М» Київ

читать>>

29 травня 2015 в українських школах звучить останній дзвоник. Це величезне свято для школярів. Правда, погода в Києві не радує, але посмішки дітей та море красивих букетів опромінюють цей похмурий день. Вітаємо від всієї душі та бажаємо набратися сил влітку для наступного навчального року.
Бюро перекладів Антаріо М, Київ
читать>>

Сьогодні, 28 травня, Азербайджан відзначає - День Республіки! Вітаємо та бажаємо добре відзначити! А ми пропонуємо послуги письмового перекладу на азербайджанську мову особистих документів, судових документів, статутних документів та багато іншого. Приходьте!
Бюро перекладів Антаріо М, Київ

читать>>

Сьогодні день народження Джеймі Олівера. Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б про нього не чула, про його мистецтво готувати та своєю унікальною культурою подачі страв. Ми приєднуємося до всіх привітань, які будуть звучати сьогодні на його адресу. А ми нагадуємо, що Ви можете звернутися до нас за допомогою в перекладі будь-якого рецепту, який Вас зацікавив.
Бюро перекладів Антаріо М, Київ
читать>>

Адже тепер штамп Апостиль можна проставити практично на всіх документах, вірніше на нотаріально засвідчених копіях документів. Для більш надійного захисту конституційних прав фізичних та юридичних осіб при розгляді справ у закордонних інстанціях, Міністерство юстиції України розширило перелік нотаріально оформлених офіційних документів, на яких проставляється штамп Апостиль.

Цю інформацію можна дізнатися з наказу, який спільно підписали Міністерство закордонних справ України, Міністерство освіти і науки України та Міністерства юстиції України від 13 серпня 2014 року № 341/934/1335/5 «Про внесення змін до Правил проставлення Апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав», який набрав чинності з 22 серпня 2014 року.

Будь-яку інформацію з цього приводу можете дізнатися в нашому бюро перекладів «Антаріо М», ми й підкажемо й допоможемо, й Апостиль проставимо.
читать>>

Шановні нотаріуси, з якими ми співпрацюємо, та нотаріуси, з якими ми можливо будемо співпрацювати, співробітники бюро перекладів «Антаріо М» вітає вас з професійним святом - Днем нотаріату України!

Цей день є свідченням довгоочікуваного визнання діяльності нотаріуса державою, значенням підняття ролі нотаріату в суспільному житті незалежної держави. Бажаємо вам процвітання й подальших професійних успіхів у розвитку України!

Офіційно День нотаріату був встановлений тільки в 2010 році, який став відзначатися 2 вересня по першому прийнятому Закону незалежної України «Про нотаріат» від 2 вересня 1993 року. В перші роки незалежності, коли правова реформа тільки-тільки починалася, цей Закон забезпечував порядок проходження та оформлення документів на нормативних правилах, прописаних у ньому. Такий порядок необхідний для активізації та удосконаленні захисту прав та законних інтересів громадян України як у себе в країні, так і за кордоном. Бюро перекладів «Антаріо М» Київ довгі роки співпрацює з нотаріусами з оформлення документів та засвідчення перекладів документів.
читать>>

Перекладемо БЕЗКОШТОВНО епікризи та мед. висновки. Звертайтеся до нас у будь-яку добу тижня, та ми допоможемо перекласти медичний епікриз на будь-яку мову держави, яка згодиться допомогти відновленню здоров'я наших поранених солдатів.

В наш такий нелегкий час медичні співробітники України кожний день здійснюють подвиг та рятують життя хлопців, які були поранені під час бойових подій. Але, не у будь-яких випадках наші лікарі в змозі допомогти. Необхідна допомога європейських та ізраїльських медиків.

Ми, бюро перекладів «Антаріо М», бажаємо внести свій вклад у спасіння життів українських хлопців.
Запам'ятайте телефон й дзвоніть!!!
(044) 599-5290
050-2572671
читать>>

У далекому 1991 році українці обрали свій шлях - шлях незалежної держави. Майже одноголосно (90,3%) мешканців України проголосували на Референдумі за Незалежність України. Це були складні, небезпечні та не зрозумілі часи, які дали людям можливість розібратися у своєму виборі життєвого шляху та з впевненістю дивитися у майбутнє.

Наш колектив бюро перекладів «Антаріо М» вітає усіх громадян України, незалежно на якій мові вони розмовляють, незалежно якої вони національності, з Великим святом - Днем Незалежності!

Найважливіше - це мир та воля! Адже за це боролися наші далекі предки та до цього завжди прагнули.

Україна - це самостійна та вільна Держава!
Давайте пам'ятати про це завжди.

З Днем Незалежності, Україно!
читать>>

Страницa:   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13

Тема перекладів, апостилю та легалізації настільки популярна останнім часом, тому у кожного з нас є бажання бути лідером в цій сфері. На шо поширюється наша сфера послуг? Це, швидше за все письмові переклади текстів великих обсягів: літературні, медичні, технічні, філологічні, художні, юридичні та екзотичні. Цей, далеко не повний список напрямків активної трудової діяльності дозволяє припустити, багато чого знає та вміє наша компанія за 15 років роботи.

На цьому сайті Ви можете отримати саму останню інформацію по оформленню документів, отримання довідок про несудимість та дублікатів свідоцтв. Воно й привертає увагу відвідувачів нашого сайту - постійне оновлення матеріалу.

Уже понад десятиріччя працює та розвивається Бюро перекладів «Антаріо М» Київ в давно відомому перекладацькому напрямку із нотаріальним засвідченням або терміновим виконанням. Ми часто називаємо таке нашим високим призначенням - той самий випадок, коли якість відповідає професіоналізму, навіть вартості.

#я #твоє #бюро #перекладів