БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.






Сьогодні день народження Джеймі Олівера. Мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б про нього не чула, про його мистецтво готувати та своєю унікальною культурою подачі страв. Ми приєднуємося до всіх привітань, які будуть звучати сьогодні на його адресу. А ми нагадуємо, що Ви можете звернутися до нас за допомогою в перекладі будь-якого рецепту, який Вас зацікавив.
Бюро перекладів Антаріо М, Київ
читать>>

Адже тепер штамп Апостиль можна проставити практично на всіх документах, вірніше на нотаріально засвідчених копіях документів. Для більш надійного захисту конституційних прав фізичних та юридичних осіб при розгляді справ у закордонних інстанціях, Міністерство юстиції України розширило перелік нотаріально оформлених офіційних документів, на яких проставляється штамп Апостиль.

Цю інформацію можна дізнатися з наказу, який спільно підписали Міністерство закордонних справ України, Міністерство освіти і науки України та Міністерства юстиції України від 13 серпня 2014 року № 341/934/1335/5 «Про внесення змін до Правил проставлення Апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав», який набрав чинності з 22 серпня 2014 року.

Будь-яку інформацію з цього приводу можете дізнатися в нашому бюро перекладів «Антаріо М», ми й підкажемо й допоможемо, й Апостиль проставимо.
читать>>

Шановні нотаріуси, з якими ми співпрацюємо, та нотаріуси, з якими ми можливо будемо співпрацювати, співробітники бюро перекладів «Антаріо М» вітає вас з професійним святом - Днем нотаріату України!

Цей день є свідченням довгоочікуваного визнання діяльності нотаріуса державою, значенням підняття ролі нотаріату в суспільному житті незалежної держави. Бажаємо вам процвітання й подальших професійних успіхів у розвитку України!

Офіційно День нотаріату був встановлений тільки в 2010 році, який став відзначатися 2 вересня по першому прийнятому Закону незалежної України «Про нотаріат» від 2 вересня 1993 року. В перші роки незалежності, коли правова реформа тільки-тільки починалася, цей Закон забезпечував порядок проходження та оформлення документів на нормативних правилах, прописаних у ньому. Такий порядок необхідний для активізації та удосконаленні захисту прав та законних інтересів громадян України як у себе в країні, так і за кордоном. Бюро перекладів «Антаріо М» Київ довгі роки співпрацює з нотаріусами з оформлення документів та засвідчення перекладів документів.
читать>>

Перекладемо БЕЗКОШТОВНО епікризи та мед. висновки. Звертайтеся до нас у будь-яку добу тижня, та ми допоможемо перекласти медичний епікриз на будь-яку мову держави, яка згодиться допомогти відновленню здоров'я наших поранених солдатів.

В наш такий нелегкий час медичні співробітники України кожний день здійснюють подвиг та рятують життя хлопців, які були поранені під час бойових подій. Але, не у будь-яких випадках наші лікарі в змозі допомогти. Необхідна допомога європейських та ізраїльських медиків.

Ми, бюро перекладів «Антаріо М», бажаємо внести свій вклад у спасіння життів українських хлопців.
Запам'ятайте телефон й дзвоніть!!!
(044) 599-5290
050-2572671
читать>>

У далекому 1991 році українці обрали свій шлях - шлях незалежної держави. Майже одноголосно (90,3%) мешканців України проголосували на Референдумі за Незалежність України. Це були складні, небезпечні та не зрозумілі часи, які дали людям можливість розібратися у своєму виборі життєвого шляху та з впевненістю дивитися у майбутнє.

Наш колектив бюро перекладів «Антаріо М» вітає усіх громадян України, незалежно на якій мові вони розмовляють, незалежно якої вони національності, з Великим святом - Днем Незалежності!

Найважливіше - це мир та воля! Адже за це боролися наші далекі предки та до цього завжди прагнули.

Україна - це самостійна та вільна Держава!
Давайте пам'ятати про це завжди.

З Днем Незалежності, Україно!
читать>>

Відходить у минуле час черг та записів на папірцях, відходить у минуле топтання під кабінетом на подачу документів на Апостиль. І вже точно йде в минуле сама знайома до болю фраза в чергах - «Я стояла!».
Департамент нотаріату та банкрутства при Міністерстві юстиції України, який має право проставлення штампу Апостиль, впровадив європейську практику прийому документів. Замість звичайного бюрократичного кабінету, тепер сучасний сервісний центр.

Спрощений прийом громадян та прийом документів. Замість звичайної живої черги з штовханням, тепер стоїть термінал з сучасним і доступним табло, на якому можна без зусиль вибрати певну послугу та кількість документів для подачі. Термінал сам визначає номер вашої черги і вікно подання документів. Це значно прискорило процес перевірки документів та проставлення штампу Апостиль.

У зв'язку з цим збільшилася кількість прийомних днів в тиждень, зараз документи можна подавати і в четвер і п'ятницю. А термін видачі документів значно скоротився. Це радує. Й, не дивлячись на те, що в Україні важкі політичні та економічні часи, з гордістю та впевненістю можна сказати, що наша країна йде в правильному напрямку.
читать>>

Літо підходить до кінця, й скоро настануть звичайні робочі осінні будні. Будні школярів, будні студентів, будні офісних працівників. Разом з цим прийде відчуття не виконаного завдання або забутого уроку.

Ось тут на допомогу приходимо ми, Бюро перекладів «Антаріо М». У терміновому порядку виконаємо для Вас письмові переклади: переклади документів, переклади текстів, технічні переклади, медичні переклади, юридичні переклади, літературні переклади, переклади ділового листування та документації, переклади завдань для школярів та студентів та інш.

Для Вас, наші Замовники, у вшанування приходу осені, ми розробили знижкові пропозиції в два етапи.
Перший: Останні два тижні літа з 18 по 31 серпня пройдуть для Вас зі знижкою 7% на всі послуги нашого бюро перекладів, при замовленні послуг на суму не менше 500 грн.
Другий: Перші два тижні осені з 1 по 15 вересня зустрінуть Вас знижкою 10% на всі послуги нашого бюро перекладів, при замовленні на суму не менше 800 грн.
Теплою і плідної осені всім!
читать>>

В Узбекистані проживають сотні тисяч українців. У 19-20 ст. у важкі часи життя у людей була мрія - далекий Ташкент, в якому тепло і ростуть дині. Цілими сім'ями українці виїжджали в край своєї мрії в пошуках кращого життя. Там так і залишалися - знаходили роботу, друзів, ростили дітей й приростали корінням до нової землі. Але роки йдуть, життя змінюється. У сучасної молоді більше можливостей - є можливість подорожувати, вивчати нові країни, знаходити своїх родичів на етнічній батьківщині, вступати в шлюб з іноземцями.

Останнім часом українці, що народжені в Узбекистані, повертаються в Україну для отримання громадянства. За допомогою в оформленні документів вони звертаються до нашого бюро перекладів. Оформлення документів містить у собі переклад з узбецької мови на українську мову з нотаріальним засвідченням. Після цього офіційні переклади надаються в імміграційні служби.

Республіка Узбекистан знаходиться в Середній Азії, в її центральній частині. Столиця Узбекистану - Ташкент. Узбецька мова є державною, хоча в різних кутках Узбекистану звучать і російська, і українська, і таджицька і азербайджанська, і татарська, і турецька, і казахська, і киргизька, і багато інших мов. Узбекистан по праву багатонаціональна держава.
читать>>

Страницa:   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13

Ми вітаємо Ваш вибір, який випав на Бюро перекладів Антаріо М, що знаходиться в кращому районі Києва на Подолі, метро Контрактова площа. Наш досвід та знання за довгі роки роботи дають можливість чіткої, негайної і високоспеціалізованої реалізації перекладів. Немає жодної текстової тематики, яку б ми не подужали.

Літературний - в арсеналі агенції з десяток книг, які видані з допомогою наших перекладів. Медичний - величезна кількість перекладених інструкцій до обладнання та препаратів; епікризи та аналізи. Технічний - успішне виконання документації, що перекладається, яка причетна до техніки, приладів або креслення. Юридичний - нотаріальні переклади статутів, меморандумів, договорів, протоколів та судових розпоряджень.

Для приватних осіб у нас розроблена програма апостилізації документів (Apostille), термінова або звичайна; консульська легалізація при посольствах; отримання дублікатів (повторних); довідок про відсутність судимості та виписок з реєстру. І це ще не все, що входить в обов'язки дружнього колективу під назвою - Бюро перекладів Антаріо М!

#я #твоє #бюро #перекладів