БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Для того, щоб уникнути недобросовісного ставлення з боку нечесних людей та убезпечити своїх Замовників, ми зареєстрували Антаріо М як торгову марку. Нагадаємо, що бюро перекладів Антаріо М - це агенція, яка надає послуги у сфері перекладу текстів та документів, а також усні переклади та проставлення штампу Апостиль.

У нашому бюро перекладів (агенції перекладів) професійно перекладуть, відредагують та оформлять перекладений документ максимально близько до оригіналу. Паралельно з перекладами у нашому бюро перекладів (агенції перекладів) здійснюються додаткові послуги, такі як: легалізація документів, проставляння штампу Апостиль, нотаріальне засвідчення перекладів документів, витребування документів (повторні документи), сканування зображень у переклад.

Висока якість послуг, що надаються у нашому бюро перекладів (агенції перекладів) стала не лише роботою, але й сенсом життя. Для того, щоб Замовник був задоволений, ми готові врахувати будь-які побажання стосовно стилю та термінології перекладу. Антаріо М несе повну відповідальність за переклади, зроблені нашими працівниками.
читать>>

Повідомляємо нашим Замовникам з перших рук, що Департамент Інформаційно-іміджевого Центру Міністерства освіти з апостилізації документів міняє місцезнаходження.

З 25 березня 2011 року Департамент Міністерства освіти буде приймати громадян за адресою: Київ, вул. Павлівська 26/41

Ця інформація буде цікава тим, хто намагається здати учбові документи на Апостиль самостійно. Проте хочемо звернути Вашу увагу на те, що самостійна здача документів на Апостиль займає величезну кількість часу та ніяким чином не допомагає пришвидшити процес. Тому наше бюро перекладів Антаріо М пропонує послуги з проставлення Апостиля на документах, виданих у навчальних закладах.

Нагадаємо, що Апостиль на цих документах проставляється для людей, які бажають підвищити свої знання у престижних навчальних закладах світу. Більш детальну інформацію про це і вартість послуг можна прочитати у рубриці Апостиль, Гаазька конвенція.
читать>>

Презентація книги пройшла 10 березня 2011 року у Будинку вчителя. Книга має назву «Флагман сучасної освіти України». У розробці цієї книги також брали участь перекладачі нашого бюро перекладів Антаріо М спільно з Видавництвом «Альфа-Віта».

Книга розповідає про сучасну українську освіту. Це видання - одна з унікальних книг, яка відображає багату історію української наукової та педагогічної думки. У ній розміщено матеріали про досягнення нашої країни у царині науки та освіти, які нічим не поступаються іншим країнам світу.

У цій книзі дано опис усіх навчальних виховних, наукових та освітніх закладів України та викладено біографії провідних спеціалістів України у царині освіти. Це видання було випущено заради того, щоб підняти престиж сучасної української освіти. До цього ми також докладаємо усіх зусиль. У нашому бюро перекладів Антаріо М розроблено кілька перекладацьких продуктів для учнів, студентів та всіх бажаючих підвищити свою кваліфікацію.
читать>>

Участь перекладача бюро перекладів Антаріо М на 15-ій міжнародній виставці "Міжнародна нерухомість - 2011". З 23 по 26 лютого у Києві проходила 15-та міжнародна виставка «Міжнародна нерухомість - 2011». На виставці брали участь представники Болгарії, Греції, Домініканської Республіки, Єгипту, Італії, Іспанії, Кіпру, Туреччини, Мальти, Німеччини, інших країн Європи, Азії, Африки.

Від нашого бюро перекладів на цій виставці брала участь усна перекладачка, яка має 10-ти річний досвід роботи. В її обов’язки водило супроводжувати представника Мальти, пана Trafford Busuttil. Нагадаємо, що у бюро перекладів Антаріо М ви можете замовити послугу усного перекладу на різні заходи, такі як:

усний переклад на міжнародних виставках, присутність усного перекладача на переговорах, усний переклад на семінарах, виїзд усного перекладача в інші міста України, присутність дипломованого перекладача у нотаріуса та багато іншого.
читать>>

11 лютого 2011 у Будинку Вчителя у Києві пройшла презентація друкованого видання «Літопис досягнень сучасної медицини: СУЧАСНА МЕДИЦИНА ТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» У презентації книги брало учать ТОВ «Видавництво «Альфа-Віта» яке видало цю книгу.

Чому ж саме ми говоримо про цю подію? Тому що наше бюро перекладів Антаріо М (агентство, центр перекладів) брало безпосередню участь у випуску цієї книги. Оскільки це видання двомовне, то переклади англійською мовою здійснювали перекладачі нашого бюро перекладів Антаріо М (агентства, центру перекладів).

Це видання було випущене для того, щоб підняти престиж сучасної української медицини. У цій книзі дано опис усіх медичних лікувальних, наукових та освітніх закладів України та біографії провідних медичних спеціалістів України.
читать>>

Колектив бюро перекладів (агенції перекладів, центру перекладів) Антаріо М поздоровляє усіх своїх Замовників, усіх відвідувачів нашого сайту, та взагалі усіх жителів планети з Наступаючим Новим роком!!!!

Бажаємо в наступному році виконання всіх надій та мрій, здійснення всіх грандіозних планів, одержання високоякісних послуг та товарів. Приходите до нас, і ми здійснимо кілька пунктів із цих побажань, принаймні, одержання високоякісних послуг у нашому бюро перекладів (агенції перекладів, центрі перекладів) Антаріо М гарантуємо.

Антаріо М колектив з п'ятирічним фахом, який працює у сфері послуг з перекладу текстів й документів. Ми здійснюємо письмові та усні переклади. Приходите до нас, і ми здійснимо кілька пунктів із цих побажань, принаймні, одержання високоякісних послуг у нашому бюро перекладів (агенції перекладів, центрі перекладів) Антаріо М гарантуємо.
читать>>

Другий рік поспіль наша фірма Антаріо М названа кращою компанією галузі у рубриці "Бюро перекладів".

Антаріо М надає високопрофесійні послуги з перекладів. Ці послуги включають: письмові переклади текстів і документів, усні переклади, нотаріальне завірення (засвідчення) перекладів, проставляння штампу Апостиль та багато чого іншого.

Наші перекладачі освоїли вже 45 мов, з якими ми працюємо як письмово, так і усно. Переклади усіх цих мов можуть бути засвідчені нотаріально.

Ми не стоїмо на місці й не обмежені лише перекладами, з кожним роком ми освоюємо всі нові й нові види послуг, які можемо надати своїм Замовникам.
читать>>

Сьогодні 9 листопада 2010 року о 15 годині 10 хвилин українські радіо в підтримку рідної мови проводитимуть загальноукраїнський Диктант національної єдності.

Кожен, хто шанує рідну мову, хто хоче, аби в Україні не запанувала двомовність, може долучитися до цієї акції. Українці не єдині у світі, хто стає на захист своєї мови.

Наше бюро перекладів (агенція перекладів) Антаріо М не стоїть осторонь проблеми рідної мови. Ми також долучаємося до підтримки української мови, а саме пропануємо переклади з російської та інших мов українською мовою за невелику плату.

Такі мовні пари як російсько-українські та українсько-російські переклади у нас відбуваються зовсім за чисто символічну плату.
читать>>

Страницa:   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18

Тема перекладів, апостилю та легалізації настільки популярна останнім часом, тому у кожного з нас є бажання бути лідером в цій сфері. На шо поширюється наша сфера послуг? Це, швидше за все письмові переклади текстів великих обсягів: літературні, медичні, технічні, філологічні, художні, юридичні та екзотичні. Цей, далеко не повний список напрямків активної трудової діяльності дозволяє припустити, багато чого знає та вміє наша компанія за 15 років роботи.

На цьому сайті Ви можете отримати саму останню інформацію по оформленню документів, отримання довідок про несудимість та дублікатів свідоцтв. Воно й привертає увагу відвідувачів нашого сайту - постійне оновлення матеріалу.

Уже понад десятиріччя працює та розвивається Бюро перекладів «Антаріо М» Київ в давно відомому перекладацькому напрямку із нотаріальним засвідченням або терміновим виконанням. Ми часто називаємо таке нашим високим призначенням - той самий випадок, коли якість відповідає професіоналізму, навіть вартості.

#я #твоє #бюро #перекладів