БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Бюро перекладів Антаріо М, що в Києві на Подолі асоціюється з виконанням письмових юридичних та технічних текстів, навіть із терміновим Апостилем.


«Антаріо М» (агентство перекладів, центр перекладів) зайняло «39» місце в Україні серед підприємств у напрямі «Надання секретарських послуг та послуг з перекладу».

Відмітимо, що Національний Бізнес-Рейтинг побудовано виключно на офіційних даних Державних органів статистики України, і протягом шести років відслідковує більш ніж 300 000 підприємств України всіх форм власності.

Наше бюро перекладів «Антаріо М» (агентство перекладів, центр перекладів) пишається своїми досягненнями в галузі перекладів текстів і документів. Зайняти «39-е» місце серед п’ятдесяти кращих бюро перекладів, агентств перекладів, центрів перекладів України – це почесно і одночасно відповідально. Наш колектив, усвідомлюючи свої досягнення, і в майбутньому буде йти до призначених цілей і досягати певних висот у своїй сфері діяльності.
читать>>

Представники трьох братніх східнослов’янських народів - українці, білоруси та росіяни, які живуть по сусідству один з одним та складають в цілому переважну більшість слов’янства, вільно розуміють один одного, незважаючи на те, що в їхніх мовах є деякі несхожі звуки, представлені особливі граматичні форми та мовні звороти, не співпадають за формою і значенням багато слів.

Зустрічаючись із представниками інших слов’янських народів, українець, білорус або росіянин легко зрозуміє значення багатьох слів, а якщо уважно прислухатися до розмови, то для нього буде зрозумілим зміст цілих речень. При деякому зусиллі нам вдається розуміти мову поляка й чеха, болгарина й серба, хоча для практичного володіння їхніми мовами необхідна спеціальна підготовка.

У нашому бюро перекладів Антаріо М (агентстві перекладів, центрі перекладів) Ви можете замовити переклад документів на слов’янські мови, а також переклад документів та текстів зі слов’янських мов. У перекладі беруть участь лише дипломовані перекладачі, після чого переклад можна засвідчити у нотаріуса.
читать>>

Україна як суверенна незалежна держава створена 24 серпня 1991 року в межах Української Радянської Соціалістичної Республіки СРСР, що припинив своє існування. Вона є другою за площею (603 700 км2) державою на європейському континенті, поступаючись лише Російській Федерації.

Державна мова - українська, яка згідно з результатами останнього перепису близько 68% всього населення була визнана в якості рідної мови, хоча переважна більшість жителів країни в повсякденному спілкуванні використовують російську мову.

Кожен рік в Україні, починаючи з моменту заснування у 1997 році, 9 листопада відзначається день української писемності та української мови. Цього дня проводять диктанти у школах, учбових закладах, в державних установах, також по радіо загальноукраїнський Диктант національної єдності на підтримку рідної мови.
читать>>

Переклад відіграє велику роль в обміні думками між різними народами та слугує справі розповсюдження скарбів світової культури. Переклад, таким чином, є важливим допоміжним засобом, який забезпечує виконання мовою її комунікативної функції у тих випадках, коли люди викладають свої думки різними мовами.

Відповідно, людина, яка володіє досконало цим «допоміжним засобом» і є ПЕРЕКЛАДАЧ.

У нашому бюро перекладів «Антаріо М» (агентстві перекладів, центрі перекладів) працюють досвідчені перекладачі, які досконало володіють мистецтвом перекладу, теорією перекладу, а також витримують стиль перекладу, оформлення перекладу та якість перекладу. Ми вітаємо усіх перекладачів та бажаємо терпіння, зібраності та удачі у вашій необхідній для всіх роботі.
читать>>

13 вересня 2011 року перекладацькому бюро «Антаріо М» виповнюється шість років. Це не ювілей та не кругла дата, проте не менш значна подія для нас та наших любих Замовників.

З приводу Дня народження бюро перекладів «Антаріо М» (агентства перекладів, центру перекладів), ми організували святкову акцію під назвою «Шість плюс шість» або «13 - число успіху». Прочитати про умови акції можна на сторінці нашої рубрики «Новини, акції».

Київське бюро перекладів «Антаріо М » надає широкий спектр послуг. У нашому бюро перекладів «Антаріо М» Ви можете замовити не лише переклади, але й різні послуги, пов’язані з оформленням документів. Найбільш поширені види перекладів, які здійснює наше бюро перекладів: письмові переклади, усні переклади, медичні переклади, переклади статутних документів, переклади юридичної документації, художні переклади, переклади літературних текстів, переклади особистих документів (свідоцтв, довідок з місця роботи, паспортів, дипломів, атестатів та ін.), ...
читать>>

Любите читати? Перекладацьке бюро Антаріо М звертає вашу увагу на захід, який зацікавить усіх книголюбів. З 16 по 18 серпня 2011 року у Києві у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" проходить VII Київська міжнародна книжкова виставка -ярмарок.

На виставці широко представлена художня, дитяча література, учбова, довідкова та наукова, а також науково-популярна література, бізнес-книга, альбоми про мистецтво та ін. Для шанувальників книги також представлені антикварні та подарункові видання.

Наш колектив бюро перекладів є великим шанувальником хороших книг та якісної літератури. Ми не лише читаємо книги, проте й приймаємо участь у перекладі науково-популярної та художньої літератури.
читать>>

До нашого бюро перекладів (агентства перекладів) звернувся замовник із проханням отримання повторних документів (витребування документів). Спочатку документи були видані у РАЦСах міста Кіровоград. Оскільки Замовник знаходиться за межами України, то всі турботи з витребування документів взяло на себе наше бюро перекладів (агентство перекладів) Антаріо М.

Після отримання свідоцтв у РАЦСі їх необхідно легалізувати в обласному Управлінні юстиції. У даному випадку - це в Кіровограді. Кіровоград - місто (243,2 тис. жителів), обласний та районний центр, розташований на пагорбах на берегах р. Інгул.

У теперішньому Кіровограді збереглися десятки адміністративних та жилих будівель, споруджених у ХІХ - на початку ХХ ст. Будівлі окружного суду (1865 р.) та міжнародного банку (1910 р.), жилий будинок (кінець ХІХ ст.) та багато інших споруд ненав'язливо розбавляють подальшу міську забудову центру, надаючи їй зворушливу провінційну урочистість і навіть своєрідний шарм.
читать>>

Бюро перекладів Антаріо М (центр перекладів) стало Членом Клубу TOP9Club. Членами Клубу можуть бути зареєстровані компанії порталу "ТОП9 - тільки професіонали!". Членство в Клубі дає можливість купувати товари або користуватися послугами Компаній - членів Клубу зі знижкою мінімум 10%!!!

Що необхідно для того, щоб одержати клубну карту?

Зробіть замовлення на кожну з послуг нашого бюро перекладів на суму від 2500,00 грн і Ви автоматично отримаєте знижку 10% на це замовлення та клубну карту із знижкою 10%* на всі наступні замовлення послуг у нашому бюро перекладів Антаріо М (центр перекладів), а так само на товари та послуги у всіх членів TOP9Club.

Нагадаємо, які послуги Ви можете отримати в нашому бюро перекладів:
- письмовий переклад
- усний переклад
- переклад документів
читать>>

Страницa:   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17

Тема перекладів, апостилю та легалізації настільки популярна останнім часом, тому у кожного з нас є бажання бути лідером в цій сфері. На шо поширюється наша сфера послуг? Це, швидше за все письмові переклади текстів великих обсягів: літературні, медичні, технічні, філологічні, художні, юридичні та екзотичні. Цей, далеко не повний список напрямків активної трудової діяльності дозволяє припустити, багато чого знає та вміє наша компанія за 15 років роботи.

На цьому сайті Ви можете отримати саму останню інформацію по оформленню документів, отримання довідок про несудимість та дублікатів свідоцтв. Воно й привертає увагу відвідувачів нашого сайту - постійне оновлення матеріалу.

Уже понад десятиріччя працює та розвивається Бюро перекладів «Антаріо М» Київ в давно відомому перекладацькому напрямку із нотаріальним засвідченням або терміновим виконанням. Ми часто називаємо таке нашим високим призначенням - той самий випадок, коли якість відповідає професіоналізму, навіть вартості.

#я #твоє #бюро #перекладів