БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Послуга перекладів стандартних документів з нотаріальним засвідченням протягом дня. Відтепер Ви маєте можливість замовити у нас переклади стандартних документів з нотаріальним засвідченням протягом дня БЕЗ НАДБАВКИ за терміновість. Так як ми знаходимося в одному приміщенні з нотаріусом, то деякі послуги в нашому бюро перекладів можна прискорити та спростити.

Замовляючи переклад стандартного документа Вам не обов'язково за ним приїжджати на наступний день або підбирати зручний для себе час. Протягом дня Ви отримаєте повну послугу, причому за ЗВИЧАЙНОЇ ВАРТОСТІ. Вам залишається лише погуляти пару годин.

У такому режимі переклади здійснюються на такі мови як: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, польська, а також з російської на українську та навпаки.
читать>>

Згідно до наданої звітності в Державні органи статистики України, держава визначила Бюро перекладів Антаріо М, як «Лідер галузі 2011».

Підприємство «Антаріо М» (бюро перекладів, центр перекладів) зайняло «28» місце за напрямом «Надання секретарських послуг та послуг з перекладу» серед підприємств всіх форм власності, які зареєстровані і працюють у місті Києві.

Національний бізнес рейтинг - це комплексна рейтингова програма, яка визначає лідерів економіки України виключно на основі офіційних даних Державної статистики. Рейтинг показує дійсну привабливість підприємства для інвесторів, інформує партнерів про стан справ на підприємстві. Наше бюро перекладів Антаріо М» (агентство перекладів, центр перекладів) пишається своїми досягненнями в галузі перекладів текстів і документів.
читать>>

Шановні Замовники та відвідувачі сайту бюро перекладів «Антаріо М», з радістю повідомляємо, що ми стаємо ще ближче до вас. З 3 травня 2012 року у нас змінилася адреса. Від тепер ми знаходимося в дуже зручному місці поруч із метро, а також з культурними та історичними об'єктами.

Нова адреса нашого бюро перекладів: Вул. Велика Васильківська 110, оф. 4 (кол. Червоноармійська), Метро «Палац Україна», Домофон - виклик «4К», Київ, Україна, 03150

Бюро перекладів «Антаріо М» (агентство перекладів, центр перекладів) надає численні послуги, а саме: письмові переклади - переклади текстів і документів, переклад технічної документації, переклад медичних досліджень, переклади статутних документів, переклади юридичних текстів, переклади газетних і журнальних статей, переклади ділової переписки, переклади сайтів; ...
читать>>

Ви давно планували здійснити подорож закордон, подати документи до престижного європейського ВНЗ, вийти заміж за красеня-іноземця? Так чому б не зробити це зараз? Починаємо глобальне весняне оновлення прямо зараз.

Процес пошуку агентства (бюро перекладів), яке могло б грамотно підказати та оформити ваші документи, непростий. Вам доведеться облазити весь інтернет, обійти, зателефонувати у стільки фірм, щоб підібрати кваліфіковане та грамотне агентство (бюро перекладів)!

Проте процес пошуку не буде таким тяжким, довгим і складним, якщо ви оберете своїм помічником БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ АНТАРІО М. Плюси очевидні: у нашому офісі ви без зусиль отримаєте повний спектр послуг бюро перекладів «Антаріо М».
читать>>

Для візуального сприйняття перекладацької діяльності ми створили відеоролик про наше бюро перекладів Антаріо М.

Деякі люди сприймають інформацію лише на слух, телефонуючи до нас в офіс, а деякі більш сприйнятливі до перегляду відеоматеріалу. Тому наш рекламний відділ створив відео з детальною інформацією про наше бюро перекладів Антаріо М (агентство перекладів, центр перекладів). Цей рекламний ролик простий у сприйнятті інформації і дає можливість нашим замовникам взнати більше про нас і нашу роботу.

Бюро перекладів "Антаріо М" Київ було засноване у вересні 2005 року. Основним видом діяльності нашого бюро перекладів є переклади текстів і документів, а також усний переклад. Проте паралельно з перекладами наше бюро перекладів надає додаткові послуги: це засвідчення перекладів у нотаріуса, проставлення Апостилю, легалізація документів, консульська легалізація, консультації з оформлення документів, відправка документів, верстка, сканування та багато іншого.
читать>>

Черговий вихід ювілейного презентаційно-іміджевого видання «Літопис досягнень сучасної України: Успішні професіонали України» продовжує фундаментальну серію таких видань і присвячується двадцятиріччю Незалежності України.

Це видання - ґрунтовна і яскрава розмова про діяльність успішних, талановитих державних діячів сучасності, політиків, державних службовців, педагогів і науковців, керівників ведучих підприємств, медичних працівників, художників і спортсменів, - усіх тих, хто творить сьогодення Української держави і є зразком відданого служіння їй.

Ми, бюро перекладів Антаріо М (агентство перекладів, центр перекладів) пишаємося тим, що брали безпосередню участь у випуску цього видання. Переклади статей англійською мовою здійснювали перекладачі нашого бюро перекладів. Спільно з ТОВ «Видавництво «Альфа-Віта» ми працювали вже над третьою книгою.
читать>>

«Антаріо М» (агентство перекладів, центр перекладів) зайняло «39» місце в Україні серед підприємств у напрямі «Надання секретарських послуг та послуг з перекладу».

Відмітимо, що Національний Бізнес-Рейтинг побудовано виключно на офіційних даних Державних органів статистики України, і протягом шести років відслідковує більш ніж 300 000 підприємств України всіх форм власності.

Наше бюро перекладів «Антаріо М» (агентство перекладів, центр перекладів) пишається своїми досягненнями в галузі перекладів текстів і документів. Зайняти «39-е» місце серед п’ятдесяти кращих бюро перекладів, агентств перекладів, центрів перекладів України – це почесно і одночасно відповідально. Наш колектив, усвідомлюючи свої досягнення, і в майбутньому буде йти до призначених цілей і досягати певних висот у своїй сфері діяльності.
читать>>

Представники трьох братніх східнослов’янських народів - українці, білоруси та росіяни, які живуть по сусідству один з одним та складають в цілому переважну більшість слов’янства, вільно розуміють один одного, незважаючи на те, що в їхніх мовах є деякі несхожі звуки, представлені особливі граматичні форми та мовні звороти, не співпадають за формою і значенням багато слів.

Зустрічаючись із представниками інших слов’янських народів, українець, білорус або росіянин легко зрозуміє значення багатьох слів, а якщо уважно прислухатися до розмови, то для нього буде зрозумілим зміст цілих речень. При деякому зусиллі нам вдається розуміти мову поляка й чеха, болгарина й серба, хоча для практичного володіння їхніми мовами необхідна спеціальна підготовка.

У нашому бюро перекладів Антаріо М (агентстві перекладів, центрі перекладів) Ви можете замовити переклад документів на слов’янські мови, а також переклад документів та текстів зі слов’янських мов. У перекладі беруть участь лише дипломовані перекладачі, після чого переклад можна засвідчити у нотаріуса.
читать>>

Страницa:   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16

Тема перекладів, апостилю та легалізації настільки популярна останнім часом, тому у кожного з нас є бажання бути лідером в цій сфері. На шо поширюється наша сфера послуг? Це, швидше за все письмові переклади текстів великих обсягів: літературні, медичні, технічні, філологічні, художні, юридичні та екзотичні. Цей, далеко не повний список напрямків активної трудової діяльності дозволяє припустити, багато чого знає та вміє наша компанія за 15 років роботи.

На цьому сайті Ви можете отримати саму останню інформацію по оформленню документів, отримання довідок про несудимість та дублікатів свідоцтв. Воно й привертає увагу відвідувачів нашого сайту - постійне оновлення матеріалу.

Уже понад десятиріччя працює та розвивається Бюро перекладів «Антаріо М» Київ в давно відомому перекладацькому напрямку із нотаріальним засвідченням або терміновим виконанням. Ми часто називаємо таке нашим високим призначенням - той самий випадок, коли якість відповідає професіоналізму, навіть вартості.

#я #твоє #бюро #перекладів