БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Нашим бюро перекладів виконане ще одне завдання з витребування документів. Менеджеру по роботі з документами необхідно було отримати повторне свідоцтво про народження. Власник документу народився у невеликому містечку в 130 км. від Києва - Таращі.

Таращу, як населений пункт було засновано у 1709 р., а статус міста отримав у 1722 році. Сучасна Тараща - це районний центр, яка площею всього лише 37 кв.м. Населення близько 14 тис. осіб. Містечко невелике і в ньому більшість маленьких приватних будиночків. При відвідуванні цього міста, з'являється відчуття, що потрапляєш в далеке радянське минуле. Але справа не в цьому. Справа в тому, що в міру своєї зайнятості й не завжди обізнаності, власник документу не може особисто бути присутнім при отриманні повторного документа в тому місті, де він народився.

В такому випадку приходить на допомогу Бюро перекладів «Антаріо М». Менеджер по роботі з документами відряджає представника бюро перекладів «Антаріо М» для виконання поставленого завдання.
читать>>

30 вересня відзначається Міжнародний День перекладача, який засновано в 1991 році Міжнародною федерацією перекладачів (FIT).

З розвитком людства почали з'являтися різні види мовної діяльності людини - письмо, читання, говоріння, слухання, переклад. В ході всіх розвитків утворилася Наука про переклад, яка досліджує особливий вид мовної діяльності - переклад.

ПЕРЕКЛАД - засіб взаємного зближення народів.

Бюро перекладів Антаріо М безпосередньо бере участь у зближенні народів, так як багато років займається перекладацькою діяльністю. Це й письмові переклади, усні переклади, переклади текстів та документів, переклади етикеток та вирізок, переклади статей з газет та журналів, переклади сайтів та відео, переклади технічних інструкцій та керівництв з експлуатації і багато іншого.
читать>>

Ми продовжуємо витребування документів (отримання повторних документів) у РАЦСах України.

Тепер ми пропонуємо цю послугу не тільки в Києві або у великих обласних містах України, а й у районних центрах, у маленьких містечках, селищах міського типу, а також у селах України.

При наявності нотаріального доручення представник нашого бюро перекладів відряджається в будь-який з регіонів України та вирішує завдання, яке поставлене перед ним. Термін виконання цієї послуги від 1 до 5 роб. днів, в залежності від територіального розташування РАЦСу.

При відсутності нотаріального доручення, тобто власник документу знаходиться за кордоном та не може потрапити в Українське консульство для оформлення доручення, або інші причини, за якими власник не може оформити доручення для витребування документів, наше бюро перекладів може отримати повторні документи, але вже в термін - 1 календарний місяць.
читать>>

Видання «Літопис освіти та науки України» - це книга спілкування між українськими освітянами та науковцями, своєрідний клуб знань і передового досвіду, де кожен ділиться своїми напрацюваннями, досягненнями та новаторськими ідеями. Це видання - одна з унікальних книг, яка засвідчить багату історію української наукової та педагогічної думки. В ній розміщені матеріали про досягнення нашої країни в царстві науки і освіти, які нічим не поступаються іншим країнам світу.

Перекладацьку підтримку видання здійснювало бюро перекладів «Антаріо М». У книзі представлені матеріали українською, англійською та німецькою мовами. Переклад з української мови на англійську та німецьку мови робили наші штатні перекладачі. У процесі перекладу текстів книги були максимально докладені зусилля для того, щоб зарубіжні читачі правильно сприймали інформацію та склали позитивне враження про українську освіту.

Бюро перекладів Антаріо М одне з розвинутих агенцій на території України, що займається перекладацькою діяльністю. У трудову діяльність входять письмові та усні переклади з і на 50 мов світу. Переклади документів супроводжуються нотаріальним засвідченням, а також проставлянням штампу Апостиль (Apostille).
читать>>

Міжнародний Економічний Рейтинг «Ліга Кращих» в черговий раз звітує про закінчення рейтингування підприємств в номінації «Підприємство регіону - 2012». Підприємство «Антаріо М» (бюро перекладів, центр перекладів) зайняло «19» місце (Київ) по напрямку діяльності «Секретарські послуги, послуги з перекладу та експедиторська робота» (КВЕД 74.83.0).

Бюро перекладів Антаріо М - це агенція, що надає послуги в сфері перекладів текстів та документів, а також усні переклади та проставляння штампу Апостиль. У нашому бюро перекладів (агенції перекладів) Ви можете отримати професійний переклад, відредаговані тексти, а також оформлення перекладів документів та текстів максимально наближене до оригіналу.

Письмовий переклад: технічний переклад, юридичний переклад, медичний переклад, літературний переклад, переклад художньої літератури, переклад статутних документів, переклад особистих документів (свідоцтв, довідок з місця роботи, паспортів, дипломів, атестатів та ін), переклад особистої переписки, як в паперовому, так і on-line вигляді, переклад ділової переписки, як в паперовому, так і on-line вигляді, переклад слайдів, переклад етикеток, переклад сайтів, переклад газетних та журнальних статей і багато іншого.
читать>>

Надамо допомогу в реєстрації у державному Реєстрі прав на нерухоме майно при (первинної) реєстрації об'єктів нерухомості. Вносимо інформацію про об'єкт до державного Реєстру прав на нерухоме майно при реєстрації об'єктів нерухомості. Надаємо допомогу в отриманні технічного паспорту в Бюро технічної інвентаризації.

Реєстрація об'єктів нерухомості передбачена Законом України від 1 липня 2004 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно - єдина державна інформаційна система, що містить відомості про права на нерухоме майно - земельні ділянки, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення, а також про об'єкти та суб'єктів цих прав.
читать>>

Перед нашим бюро перекладів "Антаріо М" стояло завдання отримати повторне свідоцтво про народження у Львові. Замовник, знаходячись в іншій країні поставив перед нами мету витребувати документ та легалізувати в Управлінні юстиції у Львові, для подальшого проставляння штампу Апостиль. Це завдання необхідно було вирішити в найкоротший термін.

Для цього у Львів був відряджений наш менеджер по роботі з документами, витребуванням документів. Правда, для витребування документу необов'язково виїжджати в яке б то не було місто України. Це можна зробити також дистанційно. Але в нашому випадку, обмін документу необхідно було здійснити за один день. Що і зробив співробітник нашого бюро перекладів 29 січня 2013 року. Цього дня йому вдалося отримати повторне свідоцтво про народження, а також зробити легалізацію вже нового свідоцтва, в Управлінні юстиції у Львові. Уся подальша процедура проставляння штампу Апостиль проходила вже в Києві.

Для виконання поставленого завдання, а саме витребування документу в найкоротші терміни, потрібне головне - доручення від Замовника.
читать>>

Шановні й улюблені Замовники та колеги Бюро перекладів «Антаріо М»! Вітаємо з Новим роком і бажаємо професійних та творчих успіхів!

З нагоди святкування Нового року пропонуємо постійним Замовникам й тим, хто тільки бажає приєднатися до нас і скористатися нашими послугами, акційні тарифні пакети «НОВОРІЧНИЙ» та «НОВОРІЧНИЙ+»

Перелік мов, що входять до акційних тарифних пакетів: азербайджанська, албанська, англійська, вірменська, арабська, білоруська, болгарська, угорська, грецька, грузинська, датська, іврит, іспанська, італійська, казахська, киргизька, китайська, корейська, латина, латиська, литовська, македонська, німецька, нідерландська, норвезька, перська, польська, португальська, російська, румунська, сербська, словацька, словенська, тайська, турецька, туркменська, узбецька, українська, фарсі, фінська, французька, гінді, хорватська, чеська, шведська, естонська, японська
читать>>

Страницa:   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Бюро перекладів Антаріо М задовольнить ваші потреби по реалізації всіх видів своєї діяльності. Кваліфіковані послуги - найкращий спосіб здійснити всі свої плани та приступити до нових проектів. Досвідчені перекладачі виконають поставлене завдання по вищому розряду.

Вам необхідно лише надати матеріал для роботи з ним, а ми вже визначимо тематику даного тексту - газетні статті, літературна, особисте листування, медична, технічна, фармакологічна, художня, езотерика, екзотика, юридична. Також є величезний досвід по нотаріальним перекладам приватних документів, таких як свідоцтва, довідки, дипломи, посвідчення і паспорта. До того ж, за запитом проставимо апостиль, Apostille або зробимо консульську легалізацію в найкоротший термін.

Ціни у нас прийнятні, сприятливі як бізнесу, так і кожній людині окремо. У багатьох випадках надається знижка, що дозволяє замовнику скористатися нашими послугами ще раз. За участі в тендерах, завжди враховуємо побажання компанії та йдемо на пристойне зниження вартості. За всіма параметрами, наша агенція найбільш відповідна для Вас.

#я #твоє #бюро #перекладів