БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Надамо допомогу в реєстрації у державному Реєстрі прав на нерухоме майно при (первинної) реєстрації об'єктів нерухомості. Вносимо інформацію про об'єкт до державного Реєстру прав на нерухоме майно при реєстрації об'єктів нерухомості. Надаємо допомогу в отриманні технічного паспорту в Бюро технічної інвентаризації.

Реєстрація об'єктів нерухомості передбачена Законом України від 1 липня 2004 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно - єдина державна інформаційна система, що містить відомості про права на нерухоме майно - земельні ділянки, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення, а також про об'єкти та суб'єктів цих прав.
читать>>

Перед нашим бюро перекладів "Антаріо М" стояло завдання отримати повторне свідоцтво про народження у Львові. Замовник, знаходячись в іншій країні поставив перед нами мету витребувати документ та легалізувати в Управлінні юстиції у Львові, для подальшого проставляння штампу Апостиль. Це завдання необхідно було вирішити в найкоротший термін.

Для цього у Львів був відряджений наш менеджер по роботі з документами, витребуванням документів. Правда, для витребування документу необов'язково виїжджати в яке б то не було місто України. Це можна зробити також дистанційно. Але в нашому випадку, обмін документу необхідно було здійснити за один день. Що і зробив співробітник нашого бюро перекладів 29 січня 2013 року. Цього дня йому вдалося отримати повторне свідоцтво про народження, а також зробити легалізацію вже нового свідоцтва, в Управлінні юстиції у Львові. Уся подальша процедура проставляння штампу Апостиль проходила вже в Києві.

Для виконання поставленого завдання, а саме витребування документу в найкоротші терміни, потрібне головне - доручення від Замовника.
читать>>

Шановні й улюблені Замовники та колеги Бюро перекладів «Антаріо М»! Вітаємо з Новим роком і бажаємо професійних та творчих успіхів!

З нагоди святкування Нового року пропонуємо постійним Замовникам й тим, хто тільки бажає приєднатися до нас і скористатися нашими послугами, акційні тарифні пакети «НОВОРІЧНИЙ» та «НОВОРІЧНИЙ+»

Перелік мов, що входять до акційних тарифних пакетів: азербайджанська, албанська, англійська, вірменська, арабська, білоруська, болгарська, угорська, грецька, грузинська, датська, іврит, іспанська, італійська, казахська, киргизька, китайська, корейська, латина, латиська, литовська, македонська, німецька, нідерландська, норвезька, перська, польська, португальська, російська, румунська, сербська, словацька, словенська, тайська, турецька, туркменська, узбецька, українська, фарсі, фінська, французька, гінді, хорватська, чеська, шведська, естонська, японська
читать>>

Послуга перекладів стандартних документів з нотаріальним засвідченням протягом дня. Відтепер Ви маєте можливість замовити у нас переклади стандартних документів з нотаріальним засвідченням протягом дня БЕЗ НАДБАВКИ за терміновість. Так як ми знаходимося в одному приміщенні з нотаріусом, то деякі послуги в нашому бюро перекладів можна прискорити та спростити.

Замовляючи переклад стандартного документа Вам не обов'язково за ним приїжджати на наступний день або підбирати зручний для себе час. Протягом дня Ви отримаєте повну послугу, причому за ЗВИЧАЙНОЇ ВАРТОСТІ. Вам залишається лише погуляти пару годин.

У такому режимі переклади здійснюються на такі мови як: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, польська, а також з російської на українську та навпаки.
читать>>

Згідно до наданої звітності в Державні органи статистики України, держава визначила Бюро перекладів Антаріо М, як «Лідер галузі 2011».

Підприємство «Антаріо М» (бюро перекладів, центр перекладів) зайняло «28» місце за напрямом «Надання секретарських послуг та послуг з перекладу» серед підприємств всіх форм власності, які зареєстровані і працюють у місті Києві.

Національний бізнес рейтинг - це комплексна рейтингова програма, яка визначає лідерів економіки України виключно на основі офіційних даних Державної статистики. Рейтинг показує дійсну привабливість підприємства для інвесторів, інформує партнерів про стан справ на підприємстві. Наше бюро перекладів Антаріо М» (агентство перекладів, центр перекладів) пишається своїми досягненнями в галузі перекладів текстів і документів.
читать>>

Шановні Замовники та відвідувачі сайту бюро перекладів «Антаріо М», з радістю повідомляємо, що ми стаємо ще ближче до вас. З 3 травня 2012 року у нас змінилася адреса. Від тепер ми знаходимося в дуже зручному місці поруч із метро, а також з культурними та історичними об'єктами.

Нова адреса нашого бюро перекладів: Вул. Велика Васильківська 110, оф. 4 (кол. Червоноармійська), Метро «Палац Україна», Домофон - виклик «4К», Київ, Україна, 03150

Бюро перекладів «Антаріо М» (агентство перекладів, центр перекладів) надає численні послуги, а саме: письмові переклади - переклади текстів і документів, переклад технічної документації, переклад медичних досліджень, переклади статутних документів, переклади юридичних текстів, переклади газетних і журнальних статей, переклади ділової переписки, переклади сайтів; ...
читать>>

Ви давно планували здійснити подорож закордон, подати документи до престижного європейського ВНЗ, вийти заміж за красеня-іноземця? Так чому б не зробити це зараз? Починаємо глобальне весняне оновлення прямо зараз.

Процес пошуку агентства (бюро перекладів), яке могло б грамотно підказати та оформити ваші документи, непростий. Вам доведеться облазити весь інтернет, обійти, зателефонувати у стільки фірм, щоб підібрати кваліфіковане та грамотне агентство (бюро перекладів)!

Проте процес пошуку не буде таким тяжким, довгим і складним, якщо ви оберете своїм помічником БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ АНТАРІО М. Плюси очевидні: у нашому офісі ви без зусиль отримаєте повний спектр послуг бюро перекладів «Антаріо М».
читать>>

Для візуального сприйняття перекладацької діяльності ми створили відеоролик про наше бюро перекладів Антаріо М.

Деякі люди сприймають інформацію лише на слух, телефонуючи до нас в офіс, а деякі більш сприйнятливі до перегляду відеоматеріалу. Тому наш рекламний відділ створив відео з детальною інформацією про наше бюро перекладів Антаріо М (агентство перекладів, центр перекладів). Цей рекламний ролик простий у сприйнятті інформації і дає можливість нашим замовникам взнати більше про нас і нашу роботу.

Бюро перекладів "Антаріо М" Київ було засноване у вересні 2005 року. Основним видом діяльності нашого бюро перекладів є переклади текстів і документів, а також усний переклад. Проте паралельно з перекладами наше бюро перекладів надає додаткові послуги: це засвідчення перекладів у нотаріуса, проставлення Апостилю, легалізація документів, консульська легалізація, консультації з оформлення документів, відправка документів, верстка, сканування та багато іншого.
читать>>

Страницa:   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Ми вітаємо Ваш вибір, який випав на Бюро перекладів Антаріо М, що знаходиться в кращому районі Києва на Подолі, метро Контрактова площа. Наш досвід та знання за довгі роки роботи дають можливість чіткої, негайної і високоспеціалізованої реалізації перекладів. Немає жодної текстової тематики, яку б ми не подужали.

Літературний - в арсеналі агенції з десяток книг, які видані з допомогою наших перекладів. Медичний - величезна кількість перекладених інструкцій до обладнання та препаратів; епікризи та аналізи. Технічний - успішне виконання документації, що перекладається, яка причетна до техніки, приладів або креслення. Юридичний - нотаріальні переклади статутів, меморандумів, договорів, протоколів та судових розпоряджень.

Для приватних осіб у нас розроблена програма апостилізації документів (Apostille), термінова або звичайна; консульська легалізація при посольствах; отримання дублікатів (повторних); довідок про відсутність судимості та виписок з реєстру. І це ще не все, що входить в обов'язки дружнього колективу під назвою - Бюро перекладів Антаріо М!

#я #твоє #бюро #перекладів