БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Ми продовжуємо витребування документів (отримання повторних документів) у РАЦСах України.

Тепер ми пропонуємо цю послугу не тільки в Києві або у великих обласних містах України, а й у районних центрах, у маленьких містечках, селищах міського типу, а також у селах України.

При наявності нотаріального доручення представник нашого бюро перекладів відряджається в будь-який з регіонів України та вирішує завдання, яке поставлене перед ним. Термін виконання цієї послуги від 1 до 5 роб. днів, в залежності від територіального розташування РАЦСу.

При відсутності нотаріального доручення, тобто власник документу знаходиться за кордоном та не може потрапити в Українське консульство для оформлення доручення, або інші причини, за якими власник не може оформити доручення для витребування документів, наше бюро перекладів може отримати повторні документи, але вже в термін - 1 календарний місяць.
читать>>

Видання «Літопис освіти та науки України» - це книга спілкування між українськими освітянами та науковцями, своєрідний клуб знань і передового досвіду, де кожен ділиться своїми напрацюваннями, досягненнями та новаторськими ідеями. Це видання - одна з унікальних книг, яка засвідчить багату історію української наукової та педагогічної думки. В ній розміщені матеріали про досягнення нашої країни в царстві науки і освіти, які нічим не поступаються іншим країнам світу.

Перекладацьку підтримку видання здійснювало бюро перекладів «Антаріо М». У книзі представлені матеріали українською, англійською та німецькою мовами. Переклад з української мови на англійську та німецьку мови робили наші штатні перекладачі. У процесі перекладу текстів книги були максимально докладені зусилля для того, щоб зарубіжні читачі правильно сприймали інформацію та склали позитивне враження про українську освіту.

Бюро перекладів Антаріо М одне з розвинутих агенцій на території України, що займається перекладацькою діяльністю. У трудову діяльність входять письмові та усні переклади з і на 50 мов світу. Переклади документів супроводжуються нотаріальним засвідченням, а також проставлянням штампу Апостиль (Apostille).
читать>>

Міжнародний Економічний Рейтинг «Ліга Кращих» в черговий раз звітує про закінчення рейтингування підприємств в номінації «Підприємство регіону - 2012». Підприємство «Антаріо М» (бюро перекладів, центр перекладів) зайняло «19» місце (Київ) по напрямку діяльності «Секретарські послуги, послуги з перекладу та експедиторська робота» (КВЕД 74.83.0).

Бюро перекладів Антаріо М - це агенція, що надає послуги в сфері перекладів текстів та документів, а також усні переклади та проставляння штампу Апостиль. У нашому бюро перекладів (агенції перекладів) Ви можете отримати професійний переклад, відредаговані тексти, а також оформлення перекладів документів та текстів максимально наближене до оригіналу.

Письмовий переклад: технічний переклад, юридичний переклад, медичний переклад, літературний переклад, переклад художньої літератури, переклад статутних документів, переклад особистих документів (свідоцтв, довідок з місця роботи, паспортів, дипломів, атестатів та ін), переклад особистої переписки, як в паперовому, так і on-line вигляді, переклад ділової переписки, як в паперовому, так і on-line вигляді, переклад слайдів, переклад етикеток, переклад сайтів, переклад газетних та журнальних статей і багато іншого.
читать>>

Надамо допомогу в реєстрації у державному Реєстрі прав на нерухоме майно при (первинної) реєстрації об'єктів нерухомості. Вносимо інформацію про об'єкт до державного Реєстру прав на нерухоме майно при реєстрації об'єктів нерухомості. Надаємо допомогу в отриманні технічного паспорту в Бюро технічної інвентаризації.

Реєстрація об'єктів нерухомості передбачена Законом України від 1 липня 2004 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно - єдина державна інформаційна система, що містить відомості про права на нерухоме майно - земельні ділянки, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення, а також про об'єкти та суб'єктів цих прав.
читать>>

Перед нашим бюро перекладів "Антаріо М" стояло завдання отримати повторне свідоцтво про народження у Львові. Замовник, знаходячись в іншій країні поставив перед нами мету витребувати документ та легалізувати в Управлінні юстиції у Львові, для подальшого проставляння штампу Апостиль. Це завдання необхідно було вирішити в найкоротший термін.

Для цього у Львів був відряджений наш менеджер по роботі з документами, витребуванням документів. Правда, для витребування документу необов'язково виїжджати в яке б то не було місто України. Це можна зробити також дистанційно. Але в нашому випадку, обмін документу необхідно було здійснити за один день. Що і зробив співробітник нашого бюро перекладів 29 січня 2013 року. Цього дня йому вдалося отримати повторне свідоцтво про народження, а також зробити легалізацію вже нового свідоцтва, в Управлінні юстиції у Львові. Уся подальша процедура проставляння штампу Апостиль проходила вже в Києві.

Для виконання поставленого завдання, а саме витребування документу в найкоротші терміни, потрібне головне - доручення від Замовника.
читать>>

Шановні й улюблені Замовники та колеги Бюро перекладів «Антаріо М»! Вітаємо з Новим роком і бажаємо професійних та творчих успіхів!

З нагоди святкування Нового року пропонуємо постійним Замовникам й тим, хто тільки бажає приєднатися до нас і скористатися нашими послугами, акційні тарифні пакети «НОВОРІЧНИЙ» та «НОВОРІЧНИЙ+»

Перелік мов, що входять до акційних тарифних пакетів: азербайджанська, албанська, англійська, вірменська, арабська, білоруська, болгарська, угорська, грецька, грузинська, датська, іврит, іспанська, італійська, казахська, киргизька, китайська, корейська, латина, латиська, литовська, македонська, німецька, нідерландська, норвезька, перська, польська, португальська, російська, румунська, сербська, словацька, словенська, тайська, турецька, туркменська, узбецька, українська, фарсі, фінська, французька, гінді, хорватська, чеська, шведська, естонська, японська
читать>>

Послуга перекладів стандартних документів з нотаріальним засвідченням протягом дня. Відтепер Ви маєте можливість замовити у нас переклади стандартних документів з нотаріальним засвідченням протягом дня БЕЗ НАДБАВКИ за терміновість. Так як ми знаходимося в одному приміщенні з нотаріусом, то деякі послуги в нашому бюро перекладів можна прискорити та спростити.

Замовляючи переклад стандартного документа Вам не обов'язково за ним приїжджати на наступний день або підбирати зручний для себе час. Протягом дня Ви отримаєте повну послугу, причому за ЗВИЧАЙНОЇ ВАРТОСТІ. Вам залишається лише погуляти пару годин.

У такому режимі переклади здійснюються на такі мови як: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, польська, а також з російської на українську та навпаки.
читать>>

Згідно до наданої звітності в Державні органи статистики України, держава визначила Бюро перекладів Антаріо М, як «Лідер галузі 2011».

Підприємство «Антаріо М» (бюро перекладів, центр перекладів) зайняло «28» місце за напрямом «Надання секретарських послуг та послуг з перекладу» серед підприємств всіх форм власності, які зареєстровані і працюють у місті Києві.

Національний бізнес рейтинг - це комплексна рейтингова програма, яка визначає лідерів економіки України виключно на основі офіційних даних Державної статистики. Рейтинг показує дійсну привабливість підприємства для інвесторів, інформує партнерів про стан справ на підприємстві. Наше бюро перекладів Антаріо М» (агентство перекладів, центр перекладів) пишається своїми досягненнями в галузі перекладів текстів і документів.
читать>>

Страницa:   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Ми вітаємо Ваш вибір, який випав на Бюро перекладів Антаріо М, що знаходиться в кращому районі Києва на Подолі, метро Контрактова площа. Наш досвід та знання за довгі роки роботи дають можливість чіткої, негайної і високоспеціалізованої реалізації перекладів. Немає жодної текстової тематики, яку б ми не подужали.

Літературний - в арсеналі агенції з десяток книг, які видані з допомогою наших перекладів. Медичний - величезна кількість перекладених інструкцій до обладнання та препаратів; епікризи та аналізи. Технічний - успішне виконання документації, що перекладається, яка причетна до техніки, приладів або креслення. Юридичний - нотаріальні переклади статутів, меморандумів, договорів, протоколів та судових розпоряджень.

Для приватних осіб у нас розроблена програма апостилізації документів (Apostille), термінова або звичайна; консульська легалізація при посольствах; отримання дублікатів (повторних); довідок про відсутність судимості та виписок з реєстру. І це ще не все, що входить в обов'язки дружнього колективу під назвою - Бюро перекладів Антаріо М!

#я #твоє #бюро #перекладів