БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Нещодавно, 19 травня 2011 року, наш працівник повернувся із відрядження у Чернігів.

Відрядження полягало в отриманні повторного свідоцтва про народження у Ніжині, Чернігівській області. Свідоцтво було видане на початку вісімдесятих років минулого сторіччя. Після отримання повторного документа (витребування документа), нашому працівникові необхідно було зробити первинну легалізацію в Обласному Управлінні Юстиції в Чернігові. Що й було успішно зроблено.

Після цього документ подається на Апостиль та в інші інстанції, пов’язані із легалізацією документа. Для того, щоб оформити замовлення у нашому бюро перекладів (центрі перекладів) на витребування документа (повторний документ) у будь-якому місті України Замовникові необхідно:

знати місто та дату видачі документа; якщо на руках є документ старого зразка, то принести його з собою; якщо документ загублено, а є лише копія, принести копію документа; бажано мати при собі копію паспорта власника документа.
читать>>

Для того, щоб уникнути недобросовісного ставлення з боку нечесних людей та убезпечити своїх Замовників, ми зареєстрували Антаріо М як торгову марку. Нагадаємо, що бюро перекладів Антаріо М - це агенція, яка надає послуги у сфері перекладу текстів та документів, а також усні переклади та проставлення штампу Апостиль.

У нашому бюро перекладів (агенції перекладів) професійно перекладуть, відредагують та оформлять перекладений документ максимально близько до оригіналу. Паралельно з перекладами у нашому бюро перекладів (агенції перекладів) здійснюються додаткові послуги, такі як: легалізація документів, проставляння штампу Апостиль, нотаріальне засвідчення перекладів документів, витребування документів (повторні документи), сканування зображень у переклад.

Висока якість послуг, що надаються у нашому бюро перекладів (агенції перекладів) стала не лише роботою, але й сенсом життя. Для того, щоб Замовник був задоволений, ми готові врахувати будь-які побажання стосовно стилю та термінології перекладу. Антаріо М несе повну відповідальність за переклади, зроблені нашими працівниками.
читать>>

Повідомляємо нашим Замовникам з перших рук, що Департамент Інформаційно-іміджевого Центру Міністерства освіти з апостилізації документів міняє місцезнаходження.

З 25 березня 2011 року Департамент Міністерства освіти буде приймати громадян за адресою: Київ, вул. Павлівська 26/41

Ця інформація буде цікава тим, хто намагається здати учбові документи на Апостиль самостійно. Проте хочемо звернути Вашу увагу на те, що самостійна здача документів на Апостиль займає величезну кількість часу та ніяким чином не допомагає пришвидшити процес. Тому наше бюро перекладів Антаріо М пропонує послуги з проставлення Апостиля на документах, виданих у навчальних закладах.

Нагадаємо, що Апостиль на цих документах проставляється для людей, які бажають підвищити свої знання у престижних навчальних закладах світу. Більш детальну інформацію про це і вартість послуг можна прочитати у рубриці Апостиль, Гаазька конвенція.
читать>>

Презентація книги пройшла 10 березня 2011 року у Будинку вчителя. Книга має назву «Флагман сучасної освіти України». У розробці цієї книги також брали участь перекладачі нашого бюро перекладів Антаріо М спільно з Видавництвом «Альфа-Віта».

Книга розповідає про сучасну українську освіту. Це видання - одна з унікальних книг, яка відображає багату історію української наукової та педагогічної думки. У ній розміщено матеріали про досягнення нашої країни у царині науки та освіти, які нічим не поступаються іншим країнам світу.

У цій книзі дано опис усіх навчальних виховних, наукових та освітніх закладів України та викладено біографії провідних спеціалістів України у царині освіти. Це видання було випущено заради того, щоб підняти престиж сучасної української освіти. До цього ми також докладаємо усіх зусиль. У нашому бюро перекладів Антаріо М розроблено кілька перекладацьких продуктів для учнів, студентів та всіх бажаючих підвищити свою кваліфікацію.
читать>>

Участь перекладача бюро перекладів Антаріо М на 15-ій міжнародній виставці "Міжнародна нерухомість - 2011". З 23 по 26 лютого у Києві проходила 15-та міжнародна виставка «Міжнародна нерухомість - 2011». На виставці брали участь представники Болгарії, Греції, Домініканської Республіки, Єгипту, Італії, Іспанії, Кіпру, Туреччини, Мальти, Німеччини, інших країн Європи, Азії, Африки.

Від нашого бюро перекладів на цій виставці брала участь усна перекладачка, яка має 10-ти річний досвід роботи. В її обов’язки водило супроводжувати представника Мальти, пана Trafford Busuttil. Нагадаємо, що у бюро перекладів Антаріо М ви можете замовити послугу усного перекладу на різні заходи, такі як:

усний переклад на міжнародних виставках, присутність усного перекладача на переговорах, усний переклад на семінарах, виїзд усного перекладача в інші міста України, присутність дипломованого перекладача у нотаріуса та багато іншого.
читать>>

11 лютого 2011 у Будинку Вчителя у Києві пройшла презентація друкованого видання «Літопис досягнень сучасної медицини: СУЧАСНА МЕДИЦИНА ТА ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» У презентації книги брало учать ТОВ «Видавництво «Альфа-Віта» яке видало цю книгу.

Чому ж саме ми говоримо про цю подію? Тому що наше бюро перекладів Антаріо М (агентство, центр перекладів) брало безпосередню участь у випуску цієї книги. Оскільки це видання двомовне, то переклади англійською мовою здійснювали перекладачі нашого бюро перекладів Антаріо М (агентства, центру перекладів).

Це видання було випущене для того, щоб підняти престиж сучасної української медицини. У цій книзі дано опис усіх медичних лікувальних, наукових та освітніх закладів України та біографії провідних медичних спеціалістів України.
читать>>

Колектив бюро перекладів (агенції перекладів, центру перекладів) Антаріо М поздоровляє усіх своїх Замовників, усіх відвідувачів нашого сайту, та взагалі усіх жителів планети з Наступаючим Новим роком!!!!

Бажаємо в наступному році виконання всіх надій та мрій, здійснення всіх грандіозних планів, одержання високоякісних послуг та товарів. Приходите до нас, і ми здійснимо кілька пунктів із цих побажань, принаймні, одержання високоякісних послуг у нашому бюро перекладів (агенції перекладів, центрі перекладів) Антаріо М гарантуємо.

Антаріо М колектив з п'ятирічним фахом, який працює у сфері послуг з перекладу текстів й документів. Ми здійснюємо письмові та усні переклади. Приходите до нас, і ми здійснимо кілька пунктів із цих побажань, принаймні, одержання високоякісних послуг у нашому бюро перекладів (агенції перекладів, центрі перекладів) Антаріо М гарантуємо.
читать>>

Другий рік поспіль наша фірма Антаріо М названа кращою компанією галузі у рубриці "Бюро перекладів".

Антаріо М надає високопрофесійні послуги з перекладів. Ці послуги включають: письмові переклади текстів і документів, усні переклади, нотаріальне завірення (засвідчення) перекладів, проставляння штампу Апостиль та багато чого іншого.

Наші перекладачі освоїли вже 45 мов, з якими ми працюємо як письмово, так і усно. Переклади усіх цих мов можуть бути засвідчені нотаріально.

Ми не стоїмо на місці й не обмежені лише перекладами, з кожним роком ми освоюємо всі нові й нові види послуг, які можемо надати своїм Замовникам.
читать>>

Страницa:   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Бюро перекладів Антаріо М, Київ - письмові переклади з вигодою для Вас. Після закінчення призначеного терміну Ви будете мати переклад хорошої якості зі сприятливою ціною для вашого гаманця.

Резюме: 11 років стабільної роботи на ринку послуг України. 10-ки нагород та подяк за працю наших перекладачів. Кваліфікований штат менеджерів і перекладачів завжди готових допомогти з виконанням вашого замовлення. 2 офіси на території України - в Києві та Кривому Розі.

Зручність: Подача заявок на переклад в зручній для Вас формі (сайт, емейл, телефоном). Допомога в прорахунку вартості перекладу і терміну виконання. Зворотній доставка перекладу (емейл, нова пошта, скайп) або отримання нотаріальних перекладів в нашому офісі. Зручний для Вас режим роботи нашого бюро перекладів.

Послуги: 20 видів послуг - все необхідне, що пов'язано з перекладами та документами. 50 освоєних мов, з якими ми працюємо і здійснюємо письмовий переклад. Проставлення штампу Apostille та легалізація в Консульських службах. Різні цінові пропозиції з перекладу текстів і оформлення документів.

Ми працюємо для вас!