БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Видано ще одну книгу за нашою участю з серії «Літопис досягнень сучасної України »


Черговий вихід ювілейного презентаційно-іміджевого видання «Літопис досягнень сучасної України: Успішні професіонали України» продовжує фундаментальну серію таких видань  і присвячується двадцятиріччю Незалежності України.

Це видання  - ґрунтовна і яскрава розмова про діяльність успішних, талановитих державних діячів сучасності, політиків, державних службовців, педагогів і  науковців, керівників ведучих підприємств, медичних працівників, художників і спортсменів,  - усіх тих, хто творить сьогодення  Української держави і є зразком відданого служіння їй.

Важливо і те, що у виданні такого рівня вперше представлено інформацію про стан і перспективи розвитку різних галузей нашої країни, залучення іноземних інвестицій, налагодження міжрегіональної та міжнародної співпраці, висвітлення діяльності громадян, які досягли певних успіхів, що сприяє підвищенню позитивного іміджу держави.

Зі сторінок видання постають грані талантів і подвижницька праця особистостей,  які творили і продовжують творити цю унікальну історію, здатні змінювати життя на краще, прискорювати оновлення усіх його сфер. 

Ми, бюро перекладів Антаріо М (агентство перекладів, центр перекладів) пишаємося тим, що брали  безпосередню участь у випуску цього видання. Переклади статей англійською мовою здійснювали перекладачі нашого бюро перекладів. Спільно з ТОВ «Видавництво «Альфа-Віта» ми працювали вже над третьою книгою.

До цієї роботи перекладачі нашого бюро перекладів (агентства перекладів, центру перекладів) поставилися з величезною відповідальністю, оскільки наші переклади призначені для того, щоб показати всьому світові позитивний образ України, представити на сторінках видання успішних, талановитих, відданих своїй справі співвітчизників: промисловців, аграріїв, підприємців, науковців, медиків, педагогів, художників, спортсменів, чиновників, одним словом представників багатьох галузей народного господарства України.

Сподіваємося, що видання  «Літопис досягнень сучасної України: Успішні професіонали України» і наші переклади об'єднають зусилля для створення дійсно привабливого і  сильного іміджу України.