БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Консульська легалізація для Держави Болівії

Б
юро перекладів Антаріо М виконує повну послугу з легалізації документів у Державу Болівія. Це країна, яка не ввійшла в Гаазьку конвенцію, і яка приймає документи після повної легалізації в держорганах України та консульської легалізації в Почесному Консульстві Багатонаціональної Держави Болівія в Києві.

Документи, які будуть надаватися за місцем роботи, в органи реєстрації шлюбу, до міграційних органів Держави Болівії, ми готуємо за всіма правилами легалізаційної процедури. Спочатку оригінали документів або їх нотаріальні копії лагалізіруются в Міністерствах України, після чого повний нотаріальний переклад документів на іспанську мову. Потім друге коло легалізації в Міністерствах України.

І, нарешті, останній етап - консульська легалізація в Почесному Консульстві Багатонаціональної Держави Болівія в Києві.

Щоб провести всю цю процедуру нам необхідно, крім самих документів, нотаріальна довіреність від власника документів, копія паспорта та документ, що показує зміну прізвища (при необхідності).

Болівія є однією з найяскравіших країн світу. Вона знаходиться на високих пагорбах, з яких відкривається чудовий краєвид. Тут все має яскраві фарби - природа; люди; одяг, кольори якого дивують; архітектура з національним орнаментом та багато іншого.

Визначні місця Болівії притягують не тільки туристів та екстремалів, а й творчих особистостей. На одному тільки солончаку Уюні відзнято сотні кліпів для знаменитих музикантів та музикальних колективів.

За всіма питаннями, що виникли, звертайтеся за тел. ☎ 044 599-5290

З повагою, Антаріо М
Бюро перекладів Київ
сайт www.antario.kiev.ua

#pereklad #translation #agency #Kyiv #Ukraine #following #kyivgram #instakyiv #apostille #переклад #бюро #перекладів #бюроперекладів #апостиль #Київ #Україна #легалізація #консульська

Legalizatsyia Boliviia