БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Бюро перекладів Антаріо М, що в Києві на Подолі асоціюється з виконанням письмових юридичних та технічних текстів, навіть із терміновим Апостилем.


Прес-реліз: Переклад текстів для книги до ювілею НАПН України

У листопаді 2017 року Національною академії педагогічних наук України виповнилося 25 років. До ювілейної дати була випущена книга про діяльність академії та її внесок в розвиток освіти і суспільства. Наше бюро перекладів Антаріо М запросили для перекладу текстів, що описують розвиток і роботу провідних навчальних закладів України. Це й університети, й інститути, й технічні установи, а також училища та творчо - розвиваючі колективи.

Книга описує внесок НАПН України в становлення і розвиток цих установ за 25 років існування академії. Презентація книги проходила 17 листопада 2017 року в приміщенні НАПН України.

А ось ми приносимо свою подяку видавництву «Альфа-Віта» і особисто Головному редактору Юрію Шереметі за довіру при перекладі текстів англійською мовою.
Та всім компаніям, які готують свої тексти для друкованих видань, пропонуємо послуги нашого Бюро перекладів Антаріо М - переклад текстів, вичитування вже готових перекладів, редагування текстів без перекладів.

Бюро перекладів Київ
Антаріо М
тел ☎ 044-5995290