БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Диплом кандидата наук - #апостиль або легалізація

Одним з напрямків в роботі Бюро перекладів «Антаріо М» є проставлення штампу апостиль та легалізації документів різного зразку у тому числі дипломів кандидатів наук, виданих Вищою атестаційною комісією України.

Якщо Ви захистили дисертацію і рішенням спеціалізованої вченої ради Академії наук України отримали науковий ступінь, то Вам було видано ДИПЛОМ КАНДИДАТА НАУК певного зразка, встановленого в 2008 році. Для продовження своєї наукової роботи або підтвердження наукових знань в будь-якій країні світу, такий диплом необхідно підтвердити за правилами тієї країни, куди подається диплом. До країн, що увійшли до Гаазької конвенції, необхідне обов'язкове проставлення штампа Апостиль. В усі інші країни, необхідне повне проходження всіх етапів легалізації документів.

Зверніть увагу, що апостиль і легалізація документів проставляються тільки на оригіналі самого Диплома. Тому, ми попереджаємо, що ні в якому разі не ламінуйте документи та  диплом, які оформляються та будуть надаватись в іншу країну.

Ці два процеси кардинально відрізняються один від одного. Апостиль - це спрощена процедура. А ось легалізація - набагато складніший процес, при якому необхідні додаткові документи, а саме довіреність та довідка з навчального закладу про підтвердження захисту дисертації (та інші). Так само відрізняються терміни і вартість між апостилем і легалізацією. Уточнюйте на сторінці сайту - Наш прайс.

Виникнуть питання, телефонуйте за тел ☎ 044-5995290

Бюро перекладів м. Київ
Антаріо М

#бюро #перекладів #переклад #китайська #англійська  #антаріом #переклад #апостиль #Київ #Україна #antariom #pereklad #translation #Kyiv #Ukraine #apostille #world #бюроперекладівбюро перекладів київ