БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Апостиль на шкільний табель

Шкільний табель - це документ, який підтверджує знання учня, які він отримав за рік навчання. Табель, більшою мірою видається для батьків, щоб вони бачили результати своїх дітей - у чому вони процвітають, а в чому відстають. Але, в деяких випадках, при переході в школу будь-якої європейської країни, дирекція школи вимагає надання табелю з проставленим апостилем.

Апостиль підтверджує достовірність документа та дає можливість учневі без зайвих зволікань поступити або перейти в іноземну школу. Для цього табель зобов'язаний бути належним чином оформлений, з підписами всіх вчителів та директора, а також з офіційною печаткою школи. Апостиль підшивають прямо до оригіналу табеля. Переклад документа можливо зробити у нас відразу після проставлення штампа апостиль, а можливо в тій країні, куди буде подаватися документ. Переклад у всіх випадках повинен бути нотаріально засвідченим.

Приходьте з документами і ми зробимо все в найкращому вигляді.

Зателефонуйте ☎ (044) 5995290

Бюро перекладів, Київ
Антаріо М

 #антаріом #переклад #апостиль #Київ #Україна #antariom #pereklad #translation #Kyiv #Ukraine #apostille #world #бюроперекладів

Apostille na tabel