БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Бюро перекладів на вечорі пам'яті Валерія Курінського

Бюро перекладів Антаріо М, Київ брало участь у вечорі пам'яті Валерія Олександровича Курінського. Зустріч проходила 28 квітня та була приурочена до дати смерті 03 травня. Це був один з видатних людей України: філософ, композитор, скрипаль, піаніст, перекладач, поет, поет-пісняр, художник та ін.

На цьому вечорі брали участь його учні, колеги, друзі, сім'я, послідовники, а так само знамениті творчі люди, які свого часу працювали з Валерієм Курінським: композитор Володимир Губа, поет Василь Васілашко, актриса і Народна артистка України Галина Гілярівна Яблонська, український поет та сценарист Станіслав Чернілевський та ін.

Чому і ми опинились в колі цих знаменитих людей?! Та справа в тому, що нам надали велику честь, і ось уже декілька років перекладачі та редактори бюро перекладів Антаріо М працюють над перекладами книг Валерія Курінського та редагуванням записів з його відео-лекцій.

Після ознайомлення з біографією великого вченого, його творчістю, його філософією та книгами, ми радимо всім, хто працює над собою, своїм розвитком, обов'язково почитати або послухати ті уроки, які викладав Валерій Олександрович Курінський.

Зателефонуйте ☎ (044) 5995290

Бюро перекладів, Київ
Антаріо М

 #антаріом #переклад #апостиль #Київ #Україна #antariom #pereklad #translation #Kyiv #Ukraine #apostille #world #бюроперекладів