БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Пропонуємо послугу нотаріального перекладу в'єтнамською мовою. Він із ряду рідкісних мов, бо країна-носій не була популярна ні в туристичному та в бізнес напрямках. Нагадуємо, що у В'єтнам йде повна підготовка документів (подвійна легалізація) ніякого апостилю, адже дана країна ще не підписала конвенцію в Гаазі. Перекладацьке бюро Антаріо М єдине в Києві, яке має можливість перекладати документи рідкісними східними мовами обов'язково нотаріально засвідченими.
читать>>

Наш колектив пишається тим, що у вересні 2018 року нам виповнюється 13 РОКІВ! То є унікальна дата яка має неординарне число. Але ми не забобонні та із величезною вдячністю прийматимемо ваші привітання. Підводити підсумки ще рано, адже наше бюро й надалі буде працювати в перекладацькій сфері, розвиватися, отримувати нові знання та йти вперед.
читать>>

Час не стоїть на місці, та навіть воно не в змозі утримувати ціни від їх підняття. Це торкнулося й апостиля. 1 липня 2018 року піднялася вартість апостилізації довідок в МЗС. Мотивація - підвищення оплати консульського збору. Нову ціну на послугу Apostille можете побачити в рубриці - наш прайс. Виникнуть питання, дзвоніть за тел. ☎ (044) 5995290 або в Viber 0502572671
читать>>

Наше бюро перекладів має бажання допомогти вам не втрачати час та відразу звернути увагу на свої вкладиші перед подачею їх на проставлення штампа Apostille. Якщо закінчення вашої освіти випало на 2015, 2016, 2017 та 2018 роки, то терміново візьміть диплом з додатком в руки та подивіться як вони виглядають. Тому що Наказом № 525 Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2015 року розроблена форма додатку до диплома бакалавра і магістра, в якому зазначено, що «Інформація в Додатку європейського зразка викладається виключно українською та англійською мовами».
читать>>

Апостиль проставляють на тих ділових бумагах, які видаються державними органами. При цьому кожен сертифікат надається тільки в ту службу, яка відповідає за проставлення штампу апостиль за своїм напрямом. Але не все так просто. В окремих випадках, при отриманні документації, замість очікуваного штампа #апостіль людина отримує офіційну відмову від проставляння Apostille. Бюро перекладів Київ Тел. ☎ (044) 5995290

читать>>

Так, ми не помилилися, саме нотаріальна заява, а не довідка про відсутність судимості. З недавнього періоду, з 2015 року, деякі слов'янські країни почали вимагати не просто довідку про відсутність судимості, а обов'язково нотаріальна заява про відсутність судимості. Це пов'язано з тим, що коли надають довідки, перевірку з криміналістики кожної людини проводять тільки по українським областям.
читать>>

Бюро перекладів Антаріо М виконує повну послугу з легалізації документів у Державу Болівія. Це країна, яка не ввійшла в Гаазьку конвенцію, і яка приймає документи після повної легалізації в держорганах України та консульської легалізації в Почесному Консульстві Багатонаціональної Держави Болівія в Києві. За всіма питаннями, що виникли, звертайтеся за тел. ☎ 044 599-5290
читать>>

У листопаді 2017 року Національною академії педагогічних наук України виповнилося 25 років. До ювілейної дати була випущена книга про діяльність академії та її внесок в розвиток освіти і суспільства. Наше бюро перекладів Антаріо М запросили для перекладу текстів, що описують розвиток і роботу провідних навчальних закладів України. Бюро перекладів Київ Антаріо М ►тел ☎ 044-5995290
читать>>

Страницa:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Ми вітаємо Ваш вибір, який випав на Бюро перекладів Антаріо М, що знаходиться в кращому районі Києва на Подолі, метро Контрактова площа. Наш досвід та знання за довгі роки роботи дають можливість чіткої, негайної і високоспеціалізованої реалізації перекладів. Немає жодної текстової тематики, яку б ми не подужали.

Літературний - в арсеналі агенції з десяток книг, які видані з допомогою наших перекладів. Медичний - величезна кількість перекладених інструкцій до обладнання та препаратів; епікризи та аналізи. Технічний - успішне виконання документації, що перекладається, яка причетна до техніки, приладів або креслення. Юридичний - нотаріальні переклади статутів, меморандумів, договорів, протоколів та судових розпоряджень.

Для приватних осіб у нас розроблена програма апостилізації документів (Apostille), термінова або звичайна; консульська легалізація при посольствах; отримання дублікатів (повторних); довідок про відсутність судимості та виписок з реєстру. І це ще не все, що входить в обов'язки дружнього колективу під назвою - Бюро перекладів Антаріо М!

#я #твоє #бюро #перекладів