БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Закінчилася епоха дружніх угод між країнами колишнього соцтабору та настали реальні часи. Про що свідчать нещодавні події, які розгорталися поміж Білоруссю та Україною. Відповідно, всі сертифікати, які Ви будете готувати для держорганів Республіки Білорусь, повинні містити в обов'язковому порядку штамп Апостіль. Це, на випадок вступу в шлюб, ПМП, возз'єднання сім'ї тощо.
читать>>

Якщо Ви філолог та й пишете статті для того, щоб видаватися в наукових міжнародних журналах, звертайтеся в Бюро перекладів Антаріо М. Наша фірма спеціалізується на перекладах вузькопрофільних робіт. Як правило, твір супроводжується анотацією, тобто коротким викладом його змісту. Такі статті можуть писатися як на замовлення, так і в своїх особистих цілях. Приймаємо замовлення по тел. ☎ (044) 5995290 або в Viber 0502572671
читать>>

Для популяризації української мови та полегшення праці постачальників товарів, ми пропонуємо цю послугу за низькою вартістю. Ціна в 35,00 за 2000 символів абсолютно символічна та дозволяє нашим замовникам економити час і самим не виконувати чужу роботу, а впритул займатися своєю діяльністю. Сподіваємося, наше бюро перекладів Вас приємно здивує розцінками - якістю!

читать>>

«Антаріо М» бюро перекладів знаходиться в двох кроках від приміщення Консульства Іспанії в Києві. Це дуже нам спрощує весь процес оформлення документів. Ви можете до нас звернутися, принісши свої документи. На всіх документах спочатку проставляють Апостиль (Apostille), після чого вони подаються на особливий іспанський переклад. Тел. ☎ (044) 5995290 или в Viber 0502572671
читать>>

Сертифікати, що видані в органах РАЦС, в оновленому вигляді потрібні тільки для того, щоб проставити штамп Апостиль і підготувати їх для реєстрації шлюбу, возз'єднання сім'ї, постійного проживання, громадянства в будь-якій країні світу. Оскільки зразки бланків періодично змінюються, мають нову форму та оформлення, то це і є приводом для поновлення своєї офіційної документації. Для таких ось випадків існує робота нашого Бюро перекладів.
читать>>

Пропонуємо послугу нотаріального перекладу в'єтнамською мовою. Він із ряду рідкісних мов, бо країна-носій не була популярна ні в туристичному та в бізнес напрямках. Нагадуємо, що у В'єтнам йде повна підготовка документів (подвійна легалізація) ніякого апостилю, адже дана країна ще не підписала конвенцію в Гаазі. Перекладацьке бюро Антаріо М єдине в Києві, яке має можливість перекладати документи рідкісними східними мовами обов'язково нотаріально засвідченими.
читать>>

Наш колектив пишається тим, що у вересні 2018 року нам виповнюється 13 РОКІВ! То є унікальна дата яка має неординарне число. Але ми не забобонні та із величезною вдячністю прийматимемо ваші привітання. Підводити підсумки ще рано, адже наше бюро й надалі буде працювати в перекладацькій сфері, розвиватися, отримувати нові знання та йти вперед.
читать>>

Час не стоїть на місці, та навіть воно не в змозі утримувати ціни від їх підняття. Це торкнулося й апостиля. 1 липня 2018 року піднялася вартість апостилізації довідок в МЗС. Мотивація - підвищення оплати консульського збору. Нову ціну на послугу Apostille можете побачити в рубриці - наш прайс. Виникнуть питання, дзвоніть за тел. ☎ (044) 5995290 або в Viber 0502572671
читать>>

Страницa:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Бюро перекладів Антаріо М задовольнить ваші потреби по реалізації всіх видів своєї діяльності. Кваліфіковані послуги - найкращий спосіб здійснити всі свої плани та приступити до нових проектів. Досвідчені перекладачі виконають поставлене завдання по вищому розряду.

Вам необхідно лише надати матеріал для роботи з ним, а ми вже визначимо тематику даного тексту - газетні статті, літературна, особисте листування, медична, технічна, фармакологічна, художня, езотерика, екзотика, юридична. Також є величезний досвід по нотаріальним перекладам приватних документів, таких як свідоцтва, довідки, дипломи, посвідчення і паспорта. До того ж, за запитом проставимо апостиль, Apostille або зробимо консульську легалізацію в найкоротший термін.

Ціни у нас прийнятні, сприятливі як бізнесу, так і кожній людині окремо. У багатьох випадках надається знижка, що дозволяє замовнику скористатися нашими послугами ще раз. За участі в тендерах, завжди враховуємо побажання компанії та йдемо на пристойне зниження вартості. За всіма параметрами, наша агенція найбільш відповідна для Вас.

#я #твоє #бюро #перекладів