БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Для популяризації української мови та полегшення праці постачальників товарів, ми пропонуємо цю послугу за низькою вартістю. Ціна в 35,00 за 2000 символів абсолютно символічна та дозволяє нашим замовникам економити час і самим не виконувати чужу роботу, а впритул займатися своєю діяльністю. Сподіваємося, наше бюро перекладів Вас приємно здивує розцінками - якістю!

читать>>

«Антаріо М» бюро перекладів знаходиться в двох кроках від приміщення Консульства Іспанії в Києві. Це дуже нам спрощує весь процес оформлення документів. Ви можете до нас звернутися, принісши свої документи. На всіх документах спочатку проставляють Апостиль (Apostille), після чого вони подаються на особливий іспанський переклад. Тел. ☎ (044) 5995290 или в Viber 0502572671
читать>>

Сертифікати, що видані в органах РАЦС, в оновленому вигляді потрібні тільки для того, щоб проставити штамп Апостиль і підготувати їх для реєстрації шлюбу, возз'єднання сім'ї, постійного проживання, громадянства в будь-якій країні світу. Оскільки зразки бланків періодично змінюються, мають нову форму та оформлення, то це і є приводом для поновлення своєї офіційної документації. Для таких ось випадків існує робота нашого Бюро перекладів.
читать>>

Пропонуємо послугу нотаріального перекладу в'єтнамською мовою. Він із ряду рідкісних мов, бо країна-носій не була популярна ні в туристичному та в бізнес напрямках. Нагадуємо, що у В'єтнам йде повна підготовка документів (подвійна легалізація) ніякого апостилю, адже дана країна ще не підписала конвенцію в Гаазі. Перекладацьке бюро Антаріо М єдине в Києві, яке має можливість перекладати документи рідкісними східними мовами обов'язково нотаріально засвідченими.
читать>>

Наш колектив пишається тим, що у вересні 2018 року нам виповнюється 13 РОКІВ! То є унікальна дата яка має неординарне число. Але ми не забобонні та із величезною вдячністю прийматимемо ваші привітання. Підводити підсумки ще рано, адже наше бюро й надалі буде працювати в перекладацькій сфері, розвиватися, отримувати нові знання та йти вперед.
читать>>

Час не стоїть на місці, та навіть воно не в змозі утримувати ціни від їх підняття. Це торкнулося й апостиля. 1 липня 2018 року піднялася вартість апостилізації довідок в МЗС. Мотивація - підвищення оплати консульського збору. Нову ціну на послугу Apostille можете побачити в рубриці - наш прайс. Виникнуть питання, дзвоніть за тел. ☎ (044) 5995290 або в Viber 0502572671
читать>>

Наше бюро перекладів має бажання допомогти вам не втрачати час та відразу звернути увагу на свої вкладиші перед подачею їх на проставлення штампа Apostille. Якщо закінчення вашої освіти випало на 2015, 2016, 2017 та 2018 роки, то терміново візьміть диплом з додатком в руки та подивіться як вони виглядають. Тому що Наказом № 525 Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2015 року розроблена форма додатку до диплома бакалавра і магістра, в якому зазначено, що «Інформація в Додатку європейського зразка викладається виключно українською та англійською мовами».
читать>>

Апостиль проставляють на тих ділових бумагах, які видаються державними органами. При цьому кожен сертифікат надається тільки в ту службу, яка відповідає за проставлення штампу апостиль за своїм напрямом. Але не все так просто. В окремих випадках, при отриманні документації, замість очікуваного штампа #апостіль людина отримує офіційну відмову від проставляння Apostille. Бюро перекладів Київ Тел. ☎ (044) 5995290

читать>>

Страницa:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Бюро перекладів Антаріо М задовольнить ваші потреби по реалізації всіх видів своєї діяльності. Кваліфіковані послуги - найкращий спосіб здійснити всі свої плани та приступити до нових проектів. Досвідчені перекладачі виконають поставлене завдання по вищому розряду.

Вам необхідно лише надати матеріал для роботи з ним, а ми вже визначимо тематику даного тексту - газетні статті, літературна, особисте листування, медична, технічна, фармакологічна, художня, езотерика, екзотика, юридична. Також є величезний досвід по нотаріальним перекладам приватних документів, таких як свідоцтва, довідки, дипломи, посвідчення і паспорта. До того ж, за запитом проставимо апостиль, Apostille або зробимо консульську легалізацію в найкоротший термін.

Ціни у нас прийнятні, сприятливі як бізнесу, так і кожній людині окремо. У багатьох випадках надається знижка, що дозволяє замовнику скористатися нашими послугами ще раз. За участі в тендерах, завжди враховуємо побажання компанії та йдемо на пристойне зниження вартості. За всіма параметрами, наша агенція найбільш відповідна для Вас.

#я #твоє #бюро #перекладів