БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Наша компанія «Антарио М» спеціалізується на наданні перекладацьких та лінгвістичних послуг, включаючи нотаріальне засвідчення, проставлення штампа Apostille та письмових перекладів інструкцій технічного обладнання, до того ж відправку готових документів нашим клієнтам всередині країни або за кордон. Заказчики агенції - великі підприємства, регіональні виробники, а крім того бізнеси, діючі на території всієї України й на міжнародному рівні.

В наслідок досконалій відміності нашого сервісу та постійному вдосконаленню нашої компанії - стали відомою, ефективною та надійною перекладацькою фірмою. Улюблені замовники чи клієнти, а щей партнери цінують агентські послуги та очікують од нас якісного постачання даних продуктів-послуг. Щоб захистити цю репутацію, ми вирішили впровадити внутрішню систему менеджменту якості та реалізації термінів. Це повинно допомогти нам зберегти та поліпшити виконання гарного обслуговування.

Бюро перекладів Антаріо М - агентство середнього розміру, базоване в Києві, яке сьогодні займається перекладами усіх видів та тематик. Якість, надійність для нас надмірно важливі - на першому місці знаходяться задоволеність клієнтів, спадкоємність та інновації. Завдяки нашим перевагам, бо їх нам вдалося розробити за допомогою різнобічних дій і угод із першокласними менеджерами й фахівцями, наші споживачі завжди довіряли нам свої завдання і були дуже задоволені нашою співпрацею.

Серед них - машинобудівні концерни та підприємства-виробники промислового, медичного устаткування та ін. Деякі чималі лідери ринку в цій галузі вже багато років є нашими постійними клієнтами. Плюс юридичні, інформаційні та IT спеціалісти чи невеликі підприємці. Навіть приватні особи цінуються нами ніяк не менше величезних корпорацій.

Реалізація втілення в життя здійснюється наступним порядком:
письмові, легалізаційні, додаткові кроки вимагають точного планування, гарної підготовки, тому що вони повинні виконуватися на вищому щаблі відмінності.

До них належать такі серйозні моменти:
- правильний розрахунок вартості також терміну;
- надання певного % знижки в залежності від обсягу замовлення;
- постійне простежування нововведень в Міністерствах, проставляючих апостиль;
- уточнення інформації в консульствах про терміни та ціну легалізації;
- підвищення кваліфікації перекладачів.

Всі виконані процедури, будь то в колі перекладу, будь то в області нотаріальної завірки та апостилізації, відстежуються в управлінській програмі існуючого центру. Таким чином, існує безперервний контроль всіх замовлень починаючи з розміщення споживачем наміру придбання до видачі його клієнтові, охоплюючи відправлення кур'єрськими службами.

Київська перекладацька агенція «Антаріо М»
Тел.  (044) 5995290