БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.Сканування, як спеціальна послуга в бюро перекладів. Цей вид діяльності по праву може бути абсолютно самостійною послугою нашого агентства. За часів прогресу, інтернету та гаджетів спрощуються багато процедур, в тому числі подання документів. Тепер немає необхідності приносити переклади, роздруковані на форматі А4, з великою кількістю листів - в папках й файлах. В окремі інстанції приймають готове переведення електронним чином. Обов'язково відсканований кольоровий переведений диплом або свідоцтво надсилається на е-мейл закордонного Департаменту.

В агенцію Антарио М, що в Києві на Подолі звертаються замовники із потребою виконати необхідну дію. Вірніше, вислати на електронну пошту закінчений варіант переведених довідок. І, дуже часто за ними не приходять зовсім, щоб забрати роздрукованими.

Інший різновид - це, виконання прохання клієнтів зробити скан допоміжних паперів, таких як паспортів, сертифікатів, посвідчень, ідентифікаційних кодів, заяв, анкет та будь яких інших. При бажанні, їх всіх можна замінити на копіювання кожної сторінки на копіювальному апарату. Кожна функція має свою вартість, про неї можливо дізнатися у офісного менеджера .

Відскановані документи в оригінальному вигляді (в живу) ми також виконуємо для особистих цілей, тобто передачі файлів у форматі jpg перекладачеві в роботу.