БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.Практика нашої фірми свідчить - будь-який переклад текстів, творів тощо підлягає редагуванню, поліпшенню та вдосконаленню пропонованих варіантів інтерпретатором. І до таких ситуацій із розумінням та готовністю завжди відносяться навіть першокласні майстри своєї справи.

Редагування реалізується переважно за двома напрямками. До першого належить - авторське, тобто вичитування матеріалу самим професіоналом, який в своєму доопрацюванні перекладу, керується висновками рецензентів, підшукуючи нові різновиди слів або цілих пропозицій, наближаючи перекладання до першоджерела. Другим способом є - редакторський процес над даною працею іншою людиною, що стає причиною появи помітних видозмін, доповнень, а інколи істотних переробок.

Перекладацька діяльність над іноземними витворами не випадково вважається роботою творчою, послідовно спрямованою на пошук кращих модифікацій заощадження цінності першотвору. Вона налаштована на збереження індивідуальності твору, як автором, так і перекладачем.

Також наша Київська агенція надає послуги копірайтингу та рерайтингу.

Копірайтинг означає - написання «під нуль». Це в основному унікальні рекламні слогани, сторінки для сайтів, для проспектів, для рефератів, для контрольних та інше. Природньо, що ми не пишемо вищевказані тексти, бо не наш вид заробітку, але часом можемо допомогти скласти їх іншим людям. Найчастіше -  центральноєвропейські мови.

Рерайтінг кардинально відрізняється від попереднього пункту. Інакше кажучи, так зване переписування уже готового примірника під замовлення клієнта, чи то вичитка оригіналів та інтерпретація з наступною зміною первісного змісту. В рерайтингу бере участь найбільш великий вибір мов: англійська, грецька, грузинська, іврит, іспанська, італійська, латиська, литовська, німецька, нідерландська, норвезька, польська, португальська, румунська, російська, таджицька, тайська, турецька, туркменська, узбецька, українська, французька, чеська, естонська, японська.

Бюро перекладів «Антаріо М» Київ
(044) 599-5290