БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Одержання повторів документів (дублікат)

До нас за допомогою звертаються замовники з проханням про отримання оновлених або повторних особистих бумаг в РАЦСах, судах, архівах тощо. Офіційна назва - витребування дублікатів.

Такі звернення бувають у випадках, коли св-тва старого зразка, тобто видані до 2010 року, ну щей нового, але повністю ламіновані. Звичайно, апостиль на них не проставлять. Без обміну, чи навіть застарілий екземпляр готується тільки в ті країни, де проходить легалізація. Про це йтиметься в іншій статті нашого сайту.

Запит по відновленню ділових паперів ви можете надсилати в письмовому вигляді прямо за адресою архівних установ України. Однак очікування відповіді зазвичай затягується надовго, від трьох місяців до півроку.

Щоб прискорити цей процес, ми надаємо Вам сприяння в придбанні вторинних, бо можливо вилучення новітніх. У наш час вже немає необхідності відправляти менеджера в те місто нашої держави, де спочатку видавався док-т. Наше бюро перекладів має можливість здійснення даної послуги, не виїжджаючи із Києва.

Є два варіанти - по довіреності на бланку і без її відсутності, якщо власник живе далеко за кордоном.

Раптом вартість аналога без доручення Вам здається занадто дорогим, тоді по нашому зразку оформлюйте його у місцевого нотаріуса, краще в українському консульстві на території місцевості, де перебуваєте в той момент. Приклад дозволу висилаємо на емейл. Ціна поновлення залежить, крім того от регіону тай держоргану, в якому вони беруться.

Перелік, який в змозі продублювати:
довідка про несудимість, свідоцтво про народження, шлюб, розлучення, виписка про попередньому одруження, судове рішення про розрив сімейних уз, атестат, диплом та інші історичні сертифікати за домовленістю.

Для початку роботи Вам належить надіслати копії оригіналу, громадянського паспорта, ідентифікаційного коду. При зміні прізвища за будь-якими цивільними актами, необхідно надати зображення всіх цих дій.