БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Отримання повторних документів (копій)

Витребування нових документів

           До нас за допомогою звертаються громадяни з проханням про отримання нових документів або повторних документів (дублікатів) у РАГСах, судах або архівах. Офіційно це називається витребуванням документів.

           Такі звернення бувають у випадках, коли документи (свідоцтва) старого зразку, тобто видані до 1998 року. Звичайно, на Апостиль такі документи не приймають. Документи без обміну або старого зразку готуються лише у ті країни, де потрібна легалізація документів.

           Запит на витребування документів можуть присилати у письмовому вигляді власники документів прямо за адресою архівних установ України. Проте очікування відповіді може затягнутися надовго.

          Щоб пришвидшити цей процес, ми надаємо Вам допомогу з отримання повторних документів або витребування нових. Наше бюро перекладів має можливість відправити у відрядження у будь-яке місто України нашого співробітника для обміну (витребування) документів. Для цього Ви надаєте оригінали документів, що необхідно обміняти або копії втрачених документів, що необхідно взяти повторно.

          Обов'язкова вимога -- доручення від власника документів, яке повинне бути оформлено у нотаріуса або в українському консульстві на території держави, де знаходиться Замовник.

          Вартість витребування (повторних) документів залежить від регіону України та від організації, у якій беруться повторні документи.

    Пам'ятка з витребування в Україні документів про реєстрацію актів громадянського стану.

          Повторні свідоцтва видаються особам, на яких складено актовий запис громадянського стану, а повторні свідоцтва про народження дітей можуть видаватися батькам або усиновителям.

          Повторні свідоцтва про народження дітей, що не досягли 18 років, можуть також видаватися опікунам, особам, що здійснюють опіку або адміністрації дитячих закладів, у яких діти знаходяться на вихованні. Особам, яким виповнилося 16 років, повторні свідоцтва можуть видаватися за наявності паспорта.

          Особі, позбавленій батьківських прав, повторні свідоцтва про народження дітей не видаються. При видачі повторного свідоцтва про народження відомості про батьків наводяться у повній відповідності з даними актового запису про народження.

          Повторні свідоцтва про смерть видаються лише родичам померлого (дітям померлого, у тому числі усиновленим, іншому з подружжя, братам та сестрам померлого, дідусеві та бабусі померлого як з боку батька, так і з боку матері). Родинні відносини повинні бути підтверджені документально.

          Повторні свідоцтва про шлюб, що було розірвано, не видаються. У цьому випадку на прохання заявників видається довідка встановленого зразку.

          Довідки про реєстрацію актів громадянського стану видаються особам, на яких складено актовий запис. Крім того, довідки про реєстрацію народження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміну імені, про внесення змін, доповнень, виправлень до актового запису видаються родичам по прямій висхідній та низхідній лінії, а також усиновителям, опікунам та особам, що здійснюють опіку.

          У заяві про видачу повторного свідоцтва вказуються: прізвище, ім'я, по-батькові та адреса заявника; прізвище, ім'я, по-батькові особи, стосовно якої подається запит на свідоцтво; яке свідоцтво необхідне; коли і яким органом реєстрації актів громадянського стану складено актовий запис громадянського стану; мета подання запиту на повторне свідоцтво.

          Якщо подано запит на свідоцтво про народження, додатково вказуються прізвище, ім'я, по-батькові батьків. При витребуванні свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу відмічається також, з ким було зареєстровано або розірвано шлюб.

          Особам, що не перебувають у родинних зв'язках із заявником на видачу повторніих свідоцтв, документи видаються лише у присутності доручення.