БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Письмовий переклад. Терміново. Переклад документів. Апостиль. Apostille. Нотаріальне засвідчення та легалізація.


Вчимося легалізувати документи

          Легалізація офіційних документів проходила на території Україні  до того, як Гаазька  конвенція в Україні вступила у силу 22 грудня 2003 року.

          Зараз легалізація  офіційних документів робиться для країн,  які не підписали Гаазьку конвенцію у 1961 році для спрощення оформлення документів.

          Документи, видані в Україні, призначені для використання на території іншої держави,  підлягають легалізації у Міністерстві Юстиції (обласному РАГСі) та Міністерстві Закордонних Справ, після чого вони засвідчуються у Представництві  Консульства (Посольства) тієї країни, для якої вони легалізуються.

          Штампи легалізації, як і Апостиль, ставляться на оригінал документу  (документи, видані у органах РАГСу у період після 1998 року) або на нотаріально засвідчену копію (документи з РАГСу, видані до 1998 року, документи з ЖЕКу, навчальні документи і т.п.), а також на нотаріально засвідчений переклад (подвійна легалізація), якщо цього вимагають правила  оформлення документів у тій країні, куди вони будуть подаватися.

          Після цієї тривалої процедури документи повинні пройти останній етап -- консульську легалізацію.

         Консульська легалізація офіційних документів -- це процедура підтвердження   оригіналів документів або засвідчення справжності підписів посадових осіб,  уповноважених засвідчувати підпис на документах, а також дійсність відбитків штампів, печаток, якими засвідчено документ. При цьому консул не несе відповідальності  за зміст документу.

           Консульська легалізація полягає у встановленні та засвідченні справжності підписів на документах та актах та відповідності їх законам держави перебування (мається на увазі країна перебування консула).

         Якщо Ви не маєте можливості самостійно проходити цей складний шлях з одного Міністерства до іншого,  то ми із великим задоволенням займемося цим замість Вас.  Основна умова для легалізації документів -  - це необхідність оформлення у нотаріуса Довіреності на наших  співробітників для подачі документів замість Вас.

          Зверніться до нас до офісу Антаріо М і взнайте для себе, чи входить країна, до якої Ви готуєте документи,  до Гаазької конвенції або ж Вам все-таки необхідно робити легалізацію документів. Список країн знаходиться у менеджера.