БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ Про Бюро Подяки Корисно знати Наш прайс Замовити переклад Контакти
  • (044) 599 5290
  • Бюро перекладів Антаріо М, що в Києві на Подолі асоціюється з виконанням письмових юридичних та технічних текстів, навіть із терміновим Апостилем.


Бюро перекладів Антаріо М надає послуги юридичним компаніям, тобто таким як ТОВ, ПрАТ, ЗАТ та іншим, в отриманні Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб. В ній вся інформація про дану фірму, тільки скорочена, що є основною. Цей документ подається в органи Європейських країн і виходить що на ньому повинен бути проставлений апостиль. Оплату за роботу можемо приймати безготівковим розрахунком.
читать>>

Не забудьте проставити заздалегідь апостиль на нотаріальній заяві! Бюро перекладів Антаріо М, Київ рекомендує не зволікати з оформленням цих нотдокументів, а особливо с апостилем, адже настає період відпусток та строки даних послуг можуть затягуватися. Нагадуємо, що в нашій агенції можна також замовити дуже термінове виконання за певну доплату. Чекаємо ваших дзвінків та замовлень. Тел. / Viber 0502572671
читать>>

Закінчилася епоха дружніх угод між країнами колишнього соцтабору та настали реальні часи. Про що свідчать нещодавні події, які розгорталися поміж Білоруссю та Україною. Відповідно, всі сертифікати, які Ви будете готувати для держорганів Республіки Білорусь, повинні містити в обов'язковому порядку штамп Апостіль. Це, на випадок вступу в шлюб, ПМП, возз'єднання сім'ї тощо.
читать>>

Якщо Ви філолог та й пишете статті для того, щоб видаватися в наукових міжнародних журналах, звертайтеся в Бюро перекладів Антаріо М. Наша фірма спеціалізується на перекладах вузькопрофільних робіт. Як правило, твір супроводжується анотацією, тобто коротким викладом його змісту. Такі статті можуть писатися як на замовлення, так і в своїх особистих цілях. Приймаємо замовлення по тел. ☎ (044) 5995290 або в Viber 0502572671
читать>>

Для популяризації української мови та полегшення праці постачальників товарів, ми пропонуємо цю послугу за низькою вартістю. Ціна в 35,00 за 2000 символів абсолютно символічна та дозволяє нашим замовникам економити час і самим не виконувати чужу роботу, а впритул займатися своєю діяльністю. Сподіваємося, наше бюро перекладів Вас приємно здивує розцінками - якістю!

читать>>

«Антаріо М» бюро перекладів знаходиться в двох кроках від приміщення Консульства Іспанії в Києві. Це дуже нам спрощує весь процес оформлення документів. Ви можете до нас звернутися, принісши свої документи. На всіх документах спочатку проставляють Апостиль (Apostille), після чого вони подаються на особливий іспанський переклад. Тел. ☎ (044) 5995290 или в Viber 0502572671
читать>>

Сертифікати, що видані в органах РАЦС, в оновленому вигляді потрібні тільки для того, щоб проставити штамп Апостиль і підготувати їх для реєстрації шлюбу, возз'єднання сім'ї, постійного проживання, громадянства в будь-якій країні світу. Оскільки зразки бланків періодично змінюються, мають нову форму та оформлення, то це і є приводом для поновлення своєї офіційної документації. Для таких ось випадків існує робота нашого Бюро перекладів.
читать>>

Пропонуємо послугу нотаріального перекладу в'єтнамською мовою. Він із ряду рідкісних мов, бо країна-носій не була популярна ні в туристичному та в бізнес напрямках. Нагадуємо, що у В'єтнам йде повна підготовка документів (подвійна легалізація) ніякого апостилю, адже дана країна ще не підписала конвенцію в Гаазі. Перекладацьке бюро Антаріо М єдине в Києві, яке має можливість перекладати документи рідкісними східними мовами обов'язково нотаріально засвідченими.
читать>>

Страницa:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Тема перекладів, апостилю та легалізації настільки популярна останнім часом, тому у кожного з нас є бажання бути лідером в цій сфері. На шо поширюється наша сфера послуг? Це, швидше за все письмові переклади текстів великих обсягів: літературні, медичні, технічні, філологічні, художні, юридичні та екзотичні. Цей, далеко не повний список напрямків активної трудової діяльності дозволяє припустити, багато чого знає та вміє наша компанія за 15 років роботи.

На цьому сайті Ви можете отримати саму останню інформацію по оформленню документів, отримання довідок про несудимість та дублікатів свідоцтв. Воно й привертає увагу відвідувачів нашого сайту - постійне оновлення матеріалу.

Уже понад десятиріччя працює та розвивається Бюро перекладів «Антаріо М» Київ в давно відомому перекладацькому напрямку із нотаріальним засвідченням або терміновим виконанням. Ми часто називаємо таке нашим високим призначенням - той самий випадок, коли якість відповідає професіоналізму, навіть вартості.

#я #твоє #бюро #перекладів